Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pragnę go


Gość Zauroczonaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zauroczonaaa

Witam
Nawiazal ze mna znajomosc kolega z pracy mojego bylego chlopaka
Jest on ode mnie starszy o jakies 12 lat ma dziecko i partnerke ( powiedzial ze nie wie jak miedzy nimi bedzie) oboje jestesmy w innym kraju niz jego rodzina
Ja mam 22.
Piszemy razem , na on bardzo dziwne poczucie humor ( ciagle zwiazany z seksem)
Imprezowalismy pare dni temu hmm , sytuacja byla dziwna
Ubralam sie jak to na impreze ( czyli sukienka buty na obcasie)
Patrzyl na mnie , widzialam ze mnie porzada
Po pewnym czasie chcial mnie pocalowac , ja nie zbyt chcialam zgodzilam sie tylko na policzek i tak pozostalo
Na koniec imprezy , powiedzial ze chce sie ze mna polozyc a ja ze dobrze ale raczki przy sobie , polozylismy sie do niczego nie doszlo , jedyne co robil to mnie macal i wiadomo jak to u faceta poczulo sie ten gruby kij , ktory ocieral sie o uda
Nie wiem co mam sadzisz o tym wszystkim , widze ze on chce mnie w lozku ...
Przyznam ze podoba mi sie on , mimo ze jest starszy , pociaga mnie bardzo , skusilabym sie nawet na seks z nim ale sie obawiam ze to bedzie jednorazowe :(

Odnośnik do komentarza

Ręce opadają czytając takie wynurzenia.
Skąd się biorą takie dziewoje bez wyobraźni, skrupułów, a przede wszystkim bez szacunku do siebie i innych?
Chcesz, żeby cię przeleciał, to wskakuj mu do łóżka, przecież o to mu tylko chodzi, on nawet tego nie ukrywa, że masz służyć jako materac.
Jeśli ci to nie przeszkadza, czemu nie, zawsze jest szansa na orgazm.
Ale dlaczego martwisz się, że to będzie jednorazowe, wcale nie musi tak być, będzie cię posuwał dopóki nie wróci do kraju, do rodziny, dopiero wtedy pójdziesz w odstawkę, ale co skorzystasz, to twoje.
No tak...jest jeszcze jego rodzina, partnerka i dziecko, ale co cię to interesuje, w końcu to nie twoja rodzina i nie twoja krzywda, prawda?
Bierz go, czerp z życia pełnymi garściami, tylko licz się z tym, że jak się zakochasz dostaniesz solidnego kopa, bo on i tak wróci do rodziny.
Teraz, gdy jest samotny na obczyźnie, musi sobie biedaczek jakoś ulżyć np. z tobą.
Za jakiś czas, gdy będziesz miała rodzinę, dziecko, męża/partnera, dobrze byłoby, gdyby twój facet poszedł w tango z taką właśnie młodą, chętną, pozbawioną zasad dziunią, jak ty.
Może wtedy twoja wyobraźnia zacznie działać.
Gdyby jakimś cudem udało ci się wyrwać dla siebie tego gacha, to taki scenariusz masz jak w banku.

Odnośnik do komentarza

~Yonka
Ręce opadają czytając takie wynurzenia.
Skąd się biorą takie dziewoje bez wyobraźni, skrupułów, a przede wszystkim bez szacunku do siebie i innych?
Chcesz, żeby cię przeleciał, to wskakuj mu do łóżka, przecież o to mu tylko chodzi, on nawet tego nie ukrywa, że masz służyć jako materac.
Jeśli ci to nie przeszkadza, czemu nie, zawsze jest szansa na orgazm.
Ale dlaczego martwisz się, że to będzie jednorazowe, wcale nie musi tak być, będzie cię posuwał dopóki nie wróci do kraju, do rodziny, dopiero wtedy pójdziesz w odstawkę, ale co skorzystasz, to twoje.
No tak...jest jeszcze jego rodzina, partnerka i dziecko, ale co cię to interesuje, w końcu to nie twoja rodzina i nie twoja krzywda, prawda?
Bierz go, czerp z życia pełnymi garściami, tylko licz się z tym, że jak się zakochasz dostaniesz solidnego kopa, bo on i tak wróci do rodziny.
Teraz, gdy jest samotny na obczyźnie, musi sobie biedaczek jakoś ulżyć np. z tobą.
Za jakiś czas, gdy będziesz miała rodzinę, dziecko, męża/partnera, dobrze byłoby, gdyby twój facet poszedł w tango z taką właśnie młodą, chętną, pozbawioną zasad dziunią, jak ty.
Może wtedy twoja wyobraźnia zacznie działać.
Gdyby jakimś cudem udało ci się wyrwać dla siebie tego gacha, to taki scenariusz masz jak w banku.

jak dla mnie Yonka ma rację. Przecież dziewczyna z porządnego domu, nawet by nie pomyślała, by brać pod uwagę starego 34-letniego pryka, który jest na tyle niedojrzały, że zostawił żonę z dzieckiem.
Porządna dziewczyna trzyma się z dala od takich rozbitków życiowych. Zwłaszcza, że ten facet raczy ją sprośnymi żartami.

Ja powiem tak, on chce seksu, tak. Dobrze zgadłaś.

Odnośnik do komentarza

Co do tematu wątku- Autorko to myślę że nie ma co robić z siebie materacyka dla wyposzczonego starszego od ciebie pana bo jest to głupie, egoistyczne, nie w porządku i szkodliwe dla Ciebie samej.
Naprawdę Cie kręci ktoś mający kobietę, dziecko i gadający przy Tobie tylko o jednym, przecież to burak.
Zmykaj zanim się zaangażujesz : )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...