Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po okresie


Gość Eljot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
31 marca zaczął mi się okres - trwał az do 10 kwietnia. w Sobote 16 kwietnia zauważyłam na bieliznie brunatnoczerwone plamy. aktualnie mamy 20 kwietnia a krwawienie dalej nie ustępuje. Chciałabym nadmienic, iż przeistoczyło się z brunatnoczerwonego na czerwony, z tym, ze nie są to takie upławy jak przy okresie (zdecydowanie mniejsze). Dodam, iż ogólnie okres mam nieregularny, nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, współżyję od kilku lat. Pamiętam, ze taka sytuacja miała już miejsce jakis rok temu. Proszę o szybką odpowiedz. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To pewnie zaburzenia hormonalne. Co z tym zrobiłaś w zeszłym roku? Byłas u lekarza? Może warto to skonsultowac z ginekologiem. To zastanawiające, że dolegliwośc wystepuje w tym samym czasie w ciągu drugiego roku z rzędu. Może jest to dla Ciebie jakiś szczególnie stresujący okres?

Odnośnik do komentarza

Wtedy nie byłam u lekarza, krwawienie ustało po około półtora tygodniu. Aktualnie krwawienie jescze nie przestało, choc nie jest tak silne jak w przypadku okresu. Poza tym mam wrazenie, ze upławy są trochę mniejsze niż na początku. Rzeczywiście jest to trochę stresujący okres dla mnie...

Odnośnik do komentarza

Mam 20 lat . ostatnio miałam miesiączkę od 2 do 4 lutego . i 5 , 6 ,7, nie miałam już krwawienia ,, a 8 wieczorem znów mi się zaczęło krwawienie a zakączyło się 9 lutego ….boję się co się stało ? czy mam iść do ginekologa ?

Odnośnik do komentarza
Gość olaamaaj

Okres dostalam 4.02 i trwal do 9.02 pozniej wszystko bylo spoko, dodam ze miesiaczkuje nieregularnie a na poczaku grudnia dostalam duphaston na uregulowanie. Jestem w srodku cyklu, wczoraj pojawilo sie brazowe plamienie a po wygrzaniu sie w cieplych basenach spora ilosc gestej krwi . Dodam ze dwa dni przed tym lezalam w lozku z podniesiona temperatura do 38.5 ..Mialam tez bole krzyza jak przy okresie. Dzisiaj lekko plamilam.. Prosze o szybka odpowiedz. Martwie sie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...