Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

przedawkowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Sinnn
To może nie wystarczyć- dzwon na pogotowie albo jak masz mozliwosc to jedz z kimś na ostry dyżur płukanie żołądka jak najszybciej!!!serio

Jeśli lek już przeniknął do krwioobiegu to nawet płukanie żołądka to za mało.
Wtedy to jedynie detoks, ale to wtedy warto wziąć opakowania po połkniętych lekach.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Ludzie zazwyczaj zawsze wychodzą z takiego założenia, że przedawkowanie środków nasennych, lub po prostu jakichkolwiek innych lekarstw to, od razu kończy się zgonem. Nie musisz jej proponować ostrych wymiotów, gdyż już wkrótce jej organizm sam z siebie zafonduję jej całkiem pokaźną porcję wymiocin :P

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Ludzie zazwyczaj zawsze wychodzą z takiego założenia, że przedawkowanie środków nasennych, lub po prostu jakichkolwiek innych lekarstw to, od razu kończy się zgonem. Nie musisz jej proponować ostrych wymiotów, gdyż już wkrótce jej organizm sam z siebie zafonduję jej całkiem pokaźną porcję wymiocin :P

Szczerze wątpie bo jak juz mowilam czuje sie dobrze jakby sie nic nie stalo,myslisz ze jak cos zjem bo jestem glodna to bedzie zle czy wlasnie dobrze?

Odnośnik do komentarza

Bo to o wiele za duza dawka ketoprofenu plus jeszcze coś wzięłaś jak tego szybko nie usuniesz to możesz na zawsze zniszczyć sobie nerki wątrobę

wydaje mi się ze same wymioty to może być za mało i nie wiem czy je sprowokujesz tak do końca
można pic dużo letniej wody z solą, dokładnie i wiele razy zwymiotować, ciągle pic ta wodę
potem węgiel aktywowany duza dawka

ale radze jednak pogotowie

to ze na razie czujesz się dobrze o niczym nie swiadczy, poza tym w szpitalu dostaniesz tez kroplówkę która pomoże usunąć ta truciznę

Odnośnik do komentarza

Sinnn
Bo to o wiele za duza dawka ketoprofenu plus jeszcze coś wzięłaś jak tego szybko nie usuniesz to możesz na zawsze zniszczyć sobie nerki wątrobę

wydaje mi się ze same wymioty to może być za mało i nie wiem czy je sprowokujesz tak do końca
można pic dużo letniej wody z solą, dokładnie i wiele razy zwymiotować, ciągle pic ta wodę
potem węgiel aktywowany duza dawka

ale radze jednak pogotowie

Boje sie o tym powiedziogolea mamy bo nie wiem jak nie wiem po co i w ogole by mi nie uwierzyła

Odnośnik do komentarza

Perfecttt
~Mordehai i Ciarahy
A tak w ogóle to fajnie, że masz kompa w sraczu to chociaż będziemy mogli Ciebie jakoś wesprzeć na duchu w tych ciężkich chwilach dla Ciebie :D

Nie mam ani biegunki ani nie wymitouje wiec...

Teraz to już nie ma znaczenia co jej powiesz - i tak każdy się domyśli. Ciężko przez pomyłkę zjeść pół paczki tabletek :/

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...