Skocz do zawartości
Forum

Opadający penis w trakcie stosunku


Gość anonim1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim1111

Mam 18 lat i mam naprawde sliczna dziewczyne jestem z nia od poltora roku i jest to moja pierwsza dziewczyna z ktora to zrobilem . ostatnio mam taki problem ze gdy zaczynam sie kochac z moja dziewczyna to moj penis po pewnym czasie okolo 15 min zaczyna opadac a wczesniej jest wszytko ok nie wiem czemu tak sie dzieje czy to z nerwow? chce dodac ze cwicze na silowni moze to przez zmeczenie? lubie tez zapalic sobie marihuane moze to przez to prosze o odpowiedz . z gory dziekuje .

Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda tak, mam za sobą pierwsze nieudane zbliżenie z partnerką, wszystko ładnie pięknie i w ogóle podczas gry wstępnej, ale podczas zakładania prezerwatywy zacząłem się stresować, penis opadł, ja się jeszcze bardziej stresowałem, próbowałem przywrócić go do życia i wystrzeliłem za wcześnie.
Występują u mnie poranne i nocne erekcja, ale mam pewne obawy i chciałbym aby ktoś pomógł mi je rozwiać.

Sprawa wygląda tak, erekcje są pełne podczas leżenia w łóżku, ale gdy tylko wstanę z tego łóżka to penis momentalnie opada, wiem że podświadomie myślę o tym czy opadanie czy nie (to przez ostatnią akcję w której spaliłem), więc może to przez to. Pamiętam tylko dwa takie poranki w których penis stał silnie na baczność ale wtedy byłem bardzo podniecony.

Czy to przez masturbacje? Czy może stres tutaj najbardziej zawinił? A może jakieś problemy zdrowotne?

Po nieudanej akcji jakoś straciłem apetyt na seks, mam pewne obawy że znowu spalę. Dorzuciłem sobie żeń-szeń do diety. Ćwiczę też na siłowni, więc łykam jeszcze l-argininę i Tribulus terrestris, które to podobno pomagają w takich problemach.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zawsze gdy mamy z dziewczyną grę wstepną penis usztywnia sie wszystko dobrze, ale gdy ona chce na niego usiąść to on miekki robi sie i opada , troche wstydliwe to dla mnie. Juz pare razy mieliśmy współżycie i teraz gdy dochodzi do sexu to az boje sie czy stanir mi  . Momentalnie on opada i wtedy sami wiecie trudno wbić sie a gumke nałożona mam . Nie wiem co zrobić , a gdy dochodzi do sexu to pare minut i koniec. Może prezerwatywy performa pomogą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli problemem jest jedynie masturbacja to faktycznie odstawienie masturbacji pomoże.Gorzej gdy problem jest bardziej skomplikowany. W takim przypadku to nie pomoże i spowoduje jeszcze wieksza frustrację. Bo zaburzenia erekcji mogą mieć wiele powodów i wcale nie muszą się pojawiać jedynie wśród starszych. Młodzi również mają, tyle,że nie chcą sie do tego przyznawać. Warto jest sobie przebadać testosteron, aby wykluczyć problemy z hormonami. Czasami pomagają tabletki.NIe piszę tutaj o sildenafilu ale mój mąż jak miał problem to pomogły mu ziołowe.

Odnośnik do komentarza

Trudna sprawa. Niestety wielu jest na ten temat przewrażliwionych ale trzeba gadać bo będzie jeszcze gorzej. Mój również miał trudny okres swego czasu i sama mu posunęłam tabletki. Po prostu któregoś dnia położyłam mu je na stole

Odnośnik do komentarza

Tak, nie wiem czy są stacjonarnie w aptekach ale kupowałam przez internet. Weszłam sobie po prostu na forum dla facetów i napisałam temat o tym jak wygląda sytuacja (oczywiście anonimowo) no i tam polecili mi właśnie man tabs Mój mąż na początku brał po tabletce i pomagało. Potem wystarczyło pól tabletki.Aktualnie nic już nie bierze.

Odnośnik do komentarza

Tak, nie wiem czy są stacjonarnie w aptekach ale kupowałam przez internet. Weszłam sobie po prostu na forum dla facetów i napisałam temat o tym jak wygląda sytuacja (oczywiście anonimowo) no i tam polecili mi właśnie man tabs Mój mąż na początku brał po tabletce i pomagało. Potem wystarczyło pól tabletki.Aktualnie nic już nie bierze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...