Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

zdrowie psychiczne


Gość zalekniona

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam bardzo duzy problem .Wiem ze dla innych moze to malo istotna sprawa ale od kilku lat mam leki.czasami lekkie czasami bardzo silne.boje sie ue cos mi sie stanie mie opuszcza mnie mysl ze zaraz umre..mialam juz objawy przeroznych chorob teraz jestem na etapie zawalu.ja naprawde sie xzuje tak jak miakabym go zaraz dostac.mialam juz zabutzeni rownowagi.nie moglam chodzic.w sklepacj mi slaboo.wszystko widze w czarnych baewach zadnych planow.noe moze mi sie wiezc dobrze...bo etedy tylko czekam ze cos sie stanie jakies nieszczescie.mam male dzieci i zaczynam juz sie bac o nich.nie moge sobie poradzic nie moge z nikim porozmawiac bo nikt mnie nie rozumie.niczego mi nie brakuje wiec czemu die martwisz...Slysze.

Odnośnik do komentarza

Objawy, jakie Pani relacjonuje, mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe (lęki, obawy o zdrowie swoje i innych, dolegliwości somatyczne). Proszę skonsultować się z lekarzem i zrobić przynajmniej podstawowe badania, by sprawdzić, czy wszystko w porządku ze strony organizmu. Jeśli wyniki wyjdą dobrze, wówczas można podejrzewać, że źródłem problemów jest psychika. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...