Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak go sobą bardziej zainteresować?


Gość Janinka22

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sir bawić w kotka i myszkę? Poznałam fajnego chłopaka. Znamy się od dwóch tygodni, codziennie się kontaktujemy. Byliśmy na spotkaniu fajnie śpię rozmawiało, dużo wspólnych tematów. Dziś zapytał jak moja uczelnia jak z czasem i E jutro też ma wolne to żebyśmy się spotkali. Zareagowałam z entuzjazmem i jesteśmy umówieni. Alr zauważyłam, że jednego dnia pisze długie i pełne Energi wiadomości, a czasami jedno zdanie jakby nie chciał. Staram się nie być nachalna. Czasami odpisuje mu po godzinie /dwóch i ogólnie tez daje mu takie jakby zachęty ( powiedziałam,że chxe żeby nauczył mnie jeździć na łyżwach np z aprobatą przyjął to i od razu powiedział " to kiefy lecimy ") ale nie chciałabym,żeby to źle jakoś wyszło i jak go jeszcze bardziej sobą zainteresować?

Odnośnik do komentarza

Janinka22, znacie się dopiero dwa tygodnie. To naprawdę krótko. Spokojnie. Niepotrzebnie się nakręcasz i planujesz jakieś strategie "w kotka i myszkę". Może warto zostawić inicjatywę chłopakowi i zobaczyć, jaki on wykona ruch? Potraktuj to jako fajną, sympatyczną znajomość, a nie od razu próbujesz "usidlić" chłopaka. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z panią psycholog, jednocześnie odradzam zabawę w "kotka i myszkę".
Jeżeli zamierzasz udawać, że ci nie zależy (co nie znaczy, że masz za nim latać), lekceważyć, podpuszczać i odpychać jednocześnie, oczekiwać, że będzie cię zdobywał, to możesz z góry spisać na straty tę znajomość.
Żaden inteligentny i szanujący się chłopak nie da się wkręcić w takie gierki.
Nie podniecaj się zanadto, pozwól na spokojny, naturalny rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza

ja pierdykam. co to w ogole za pytanie? jezeli chcesz udawac interesujaca osobe tylko dlatego by poderwac chlopaka, to zalosny bedzie tego koniec. daj spoko, zabawa w kotka i w myszke jest dziecinna i konczy sie zalosnie. czy ty wiesz co to jest prawdziwa milosc? masz byc soba. i poczekaj na chlopaka, ktory pokocha cie jaka jestes. bo jak narazie widac, ze nie czujesz sie wartosciowa, i chcesz wymyslac sposoby jak kogos zainteresowac. dziewczyno, milosc to ofiarnosc, ciezkie chwile, wytrwalosc, cierpliwosc, cierpienie. a nie ubieranie strongiw i stawianie drinkow. podejdz powaznie i nie trac czasu swojego i kogos. badz uczciwa, to przynajmniej masz szanse na przyjazn. ale jak sie domyslam to bedziesz go kusic i gowniany tego koniec bedzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...