Skocz do zawartości
Forum

Co może być przyczyną zaparć u niemowlęcia?


Gość gosieksc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie jestem pewna czy udzielicie mi odpowiedzi na moje zmartwienia, ale spróbuje. Chodzi mi o zaparcia u niemowląt. Mam 6-cio tygodniowego maluszka i jest karmiony mlekiem modyfikowanym od urodzenia. Podawałam mu N*** hipoalergiczne 1 a od wczoraj zmieniłam na zwykłe bebiko z zawartością prebiotyków 1.
Od 2 tygodni mały ma problem z kupką, potrafi się nie załatwiać przez nawet trzy dni i jest strasznie nerwowy. Pręży się, ma twardy brzuszek, podkurcza nóżki i strasznie ciśnie, aby się załatwić, ale niestety nie może, a dodam jeszcze, że mały dostaje infacol na kolki i również podaje mu herbatkę z kopru włoskiego bobvita.
Gdy byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry to stwierdził, ze to nie zaparcia ale wyczytałam, że jednak są to zaparcia i wyczytałam również, że może to być wywołane złym doborem mleka.
Nie wiem co mam robić? W piątek będę mieć wizytę u pediatry, ale może również wy mi pomożecie. Boję się, żeby małemu nic się nie stało, bo to takie niezdrowe jest niezałatwianie się, a do tego u takiego maluszka pewnie coś się może stać.
Bardzo proszę o jakąś radę. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...