Skocz do zawartości
Forum

Plamienia przy tabletkach antykoncepcyjnych a ciąża


Gość Szpileczka1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szpileczka1

Witam tydzień temu skończyłam brać drugie opakowanie tabletek(angielskie tabletki przepisane przez lekarza ginekologa)w pierwszej przerwie 7-dniowej dostałam normalnie okres pod koniec brania drugiego opakowania kochałam się ze swoim partnerem,który skończył we mnie ok.3 dni później dostałam plamienia a w przerwie 7-dniowej na 4 dzień dostałam bardzo malutkie plamienia,które trwały 2dni(gdybym nosiła jedną podpaskę bądź jednego tampona na pewno by to wystarczyło).Zastanawiam się czy przyczyną tej reakcji może być ciąża.Zdarzało mi się wziąć tabletke 5-10 minut póżniej a nawet do ok.2 godz.(ale to może ze 2-3 razy).Proszę o odpowiedź z góry Dziękuje. Sylwia

Odnośnik do komentarza

Do 12 godzin nic się nie dzieje, więc byłaś cały czas zabezpieczona. Przy zażywaniu tabletek, szczególnie na początku, chociaz zdarza się to równiez po wielu miesiącach stosowania takiej antykoncepcji, moga pojawiać się plamienia lub krwawienia międzymiesiączkowe. Nie powinny one specjalnie martwić. Taki skutek uboczny tabletek.

Odnośnik do komentarza

witam. mialam cykl wywolany luteiną. Miesiaczke dostalam wieczorem ok 21 a pierwsza tabletkę wziełam rano ok 7. (pierwze opakowanie).Po 4 tabletce do pochwy na palcu mogła zostać wprowadzona znikoma ilość nasienia. Bralam tabletki regularnie do konca. odstawilam we wtorek.
czwartek: z rana malutkie plamienie
piątek: z rana krwawienie i w poludnie tez
sobota: krwawienie
niedziela: krwawienie (do godz ok 16)
poniedzialek: malutkie krwawienie z rana
wtorek i środa: plamienie
bolą mnie piersi, kluje w jajniku raz w lewym raz w prawym. Robiłam test 24 dni po sytuacji z rana negatywny i 25 dni popoludniu tez negatywny.
Byłam u gin i powiedziala, że owulacji w tym cyklu nie było. byłam wczorj, kiedy wystepowalo male plamienie. MOje pytanie brzmi: Czy istnieje ryzyko ciąży? czy w cyklu bezowulacyjnym istnieje ryzyko zajścia w ciaze pozamaciczna? Czy byłam wtedy płodna?

Odnośnik do komentarza

ja skończyłam właśnie 5 opakowanie tabletek Naraya, jestem w trakcie 7 dniowej przerwy, 4 dnia jak zawsze dostałam okres... jednak od 3 opakowania moje krwawienia są słabe, teraz to właściwie mam tylko plamienia, wystarcza mi wkładka higieniczna. W środku krwi trochę jest jednak tak jakby nie wypływa ona na zewnątrz. Tabletki przyjmuję bardzo regularnie, idealnie co do minuty, z powodu ogromnych obaw o ciążę jestem do przesady regularna z ich braniem. Jednak zastanawia mnie dlaczego te krwawienie jest tak słabe? Czy też tak miałyście ? Czy mam się czym niepokoić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...