Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i brak okresu a ciąża


Gość kasia1667

Rekomendowane odpowiedzi

bylismy z chłopakiem nadzy i się pieścilismy on mna a ja jego i on od tyłu pocierał mnie nim i była tam wydzielina z niego i kazałam mu nałożyc prezerwatywe a po załozeniu jej piescilismy sie od tyłu gdzie była ta wydzielina a potem weszedł we mnie do pochwy ale nie cały i to było tylko z 3 razy czy jest prawdopodobienstwo przeniesienia wydzieliny tej na prezerwatywie do pochwy i zajście w ciąże PROSZE O Pomoc bo kres mi się sóźnia 10 dni I MNIE BRZUCH POBOLEWA JAK DO OKRESU OD CZWARTKU ALE GO NIE MA I SIE BOJE CZY TO MOZE BYC CIĄŻA POMOCY? PROSZE

Odnośnik do komentarza
Gość morelaaa6

Miesiączka spóźnia mi się 10 dzień . Pobolewa mnie podbrzusze i to prawie codziennie podobnie jak przed miesiączką ale dużo mniej intensywnie . Brak jakiegokolwiek śluzu . Co najlepsze w dni płodne nie doszło do jakiejkolwiek styczności z moim chłopakiem . Dopiero po ok. tygodniu od dni płodnych " przytulaliśmy " się przez majtki i nie doszło nawet do wytrysku . W tym miesiącu sporo chorowałam , a teraz ten stres . czy to może aż tak opóźnić miesiączkę ?

Odnośnik do komentarza

witam.
mam pytanie, sprawa wyglada tak, z mezem staramy sie o dziecko od kilku miesiecy- i caly czas wychodzi negatywnie. teraz jestem w takiej sytuacji ze od 3 dni spoznia mi sie okres piersi mam nabrzmiale , mam dziwne bole brzucha, przewraca mi sie w nim jak przy wzdeciach... zaczynam odczuwac niechec nawet do papierosow ktore tak uwielbiam... prosze o pomoc. czy mam zrobic juz test czy jeszcze zawczesnie?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...