Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak mam powiedzieć rodzicom, że czuje się źle psychicznie?


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

masz odwage? bo zdaje mi sie, ze o takich rzeczach lepiej sie rozmawia z przyjacielem. moze mamie np. zamarudzic/narzekac na cos co Cie wkurza, to chyba jest jednoznaczne z tym, ze sie zle czujesz. Albo wprost powiedz, ze masz depresje. Ale jak ja tak zrobilam, to mama mi powiedziala, ze nie mam nic do roboty i w glowie mi sie poprzewracalo. Tak wiec, radzilabym mowic i marudzic rodzicom, ale tylko wtedy gdy naprawde jest zle, a nie by zawracac im tylek o byle co. Po 1. ile masz lat? po 2. zastanow sie jakie jest zrodlo Twoich problemow. Czy jest to brak podstawowych srodkow do zycia, czy moze jakies problemy?

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy, że źle się czujesz psychicznie? Jakie masz objawy? Ile masz lat? Jeśli chciałbyś z kimś porozmawiać o swoim pogarszającym się samopoczuciu, możesz skorzystać z anonimowego, darmowego telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży nr 116 111. Jeśli potrzebujesz rozmowy z mamą albo tatą, najlepiej powiedz im wprost, co Cię martwi i dlaczego źle się czujesz. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...