Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wachania orientacji


Gość Oliwka2212

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 i zawsze pociągali mnie tylko chłopcy. Tzn w wieku 13 lat miałam też taką faze przejściową, ale na szczęście to mi przeszło. Zawsze byłam obsesyjna na punkcie chłopaków, a związki homoseksualne mnie brzydziły i zawsze zastanawiałam się jak wgl można być z kimś tej samej płci. Jeszcze niedawno płakałam ciągle że nie mam chłopaka. Ale od niedawna znowu czuję coś przy dziewczynach, nie mogę nawet opisać tego uczucia...Martwię się o to chociaż może znów sb coś wmówiłam bo mam skłonności do wmawiania sb problemów albo jak wyczytam za dużo o tym na internecie. Mimo to uczucie które siedzi wewnątrz mnie nie daje mi spokoju. Chcę być hetero tak jak cały czas i chcę by było normalnie. Sama nwm co mam o tym już myśleć...

Odnośnik do komentarza

Odmienna orientacja to nie choroba. Polska jest jeszcze pod tym kątem daleko za cywilizowanymi państwami. Ja w Twoim wieku już nie miałam wątpliwości, że wolę kobiety. To uczucie kiedy obok była dziewczyna, która mi się podobała... Wiedziałam po kilku kolejnych zauroczeniach, że jestem les i nie wstydzę się tego. W Wielkiej Brytanii np. nikt nie zwraca uwagi jak dziewczyna idzie z dziewczyną za rękę lub kiedy się całują. W Polsce niestety trudno jest wyjść z szafy. Ja wyszłam i chociaż mam inne problemy to nie żałuję i uwielbiam spacerować z moją partnerką za rękę. To cudowne uczucie kiedy kieruje się sercem, a nie tym co inni pomyślą. Życie ma się jedno i szkoda go zmarnować, bo co ludzie powiedzą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...