Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

szukanie wad


Gość wiiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, denerwuje mnie to, gdy ktoś kto podaje się za mojego kolegę, wytyka mi moje wady i mi o nich mówi, bądź pisze. W takim momencie, czuję, że to nie jest przyjaciel. Bo zdaje mi się, że przyjaciel lubi cię za to jaki jesteś, a nie szuka dzióry w całym. Nienawidzę też, jak ktoś uważa, że skoro jestem nieśmiała, to znaczy, że mam jakieś problemy. Pytają mnie, co się stało, czemu jestem taka aspołeczna, co gorsza pytają o to na forum, przy innych. Pytają, czemu nie okazuję emocji. To jest dla mnie okropne, bo u mnie wszystko okej, tylko poprostu nie jest w mej naturze, by z kimś gadać o dupie marynie. Ani to do mojej pasji nie pasuje, ani do mojego charakteru. Owszem, lubię porozmawiać z ciekawym człowiekiem, ale jak taka hiubździu paniusia nonstop chce ze mną nawijać, podczas gdy to ja poważnie myślę o swoich planach, rozważam przeszłość i przyszłość. To mi to niepotrzebne. Ludzie chcą na siłę mi pomagać, podczas gdy oni sami sobie nie radzą i popełniają poważne życiowe błędy. Pamiętajcie, że to jest najgorsze litować się wobec kogoś kto tego nie potrzebuje. Bo to powoduje u niego nienawiść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...