Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z partnerem przez co wali się nasz związek


Gość bulina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam napisze w skrócie problem który rujnuje mi związek.A więc jestem z ukochanym 2 lata tworzymy super rodzinę ale jest jeden problem mój partner5 lat temu miał ciężki wypadek wyszedł z tego cudem . Teraz okazuje się że ma nerwy szybko wpada w złość i wybucha co doprowadzą to do kłótni podejrzenia lekarzy może mu się odnawiać krwiak może być to przyczyną nerwów:-(? Alle co jeszcze mnie zamartwia to że pragniemy dziecka ale jest ale. Ją zdrowa mam swoje już duże dziecko ale przez 2 lata nie mogę zajść w ciążę czemu podejrzewam że partner ma problem nie ma zwodu brak chęci na sxs muszę wymuszać od niego to by się kochać no i po ostatniej kłótni wydusil z siebie że ma problem który siedzi w psychice jego , i nikt o tym nie wie a sam nie potrafi się przełamać by o tym porozmawiać dla tego ma problem z sxsem i tym by został ojcem choć tego pragnie. I tu moja prośbą co mam zrobić by pomóc to rozwiązać jak z nim porozmawiać może jakiś specjalista pomóżcie mi .kocham go i nie chce sie roztac a też pragnę zostać kolejny raz mama .ale jeśli nie rozwiążemy tego problemu nasz związek runie

Odnośnik do komentarza

Szybka irytacja, zmiany osobowościowe mogą wynikać z jakichś zaburzeń neurologicznych w mózgu, np. wskutek krwiaka, o jakim Pani wspomniała. W tej kwestii należy skonsultować się z lekarzem neurologiem i zrobić stosowne badania, sprawdzić np. czy rzeczywiście jest jakiś krwiak, czy uciska na jakieś struktury itp. Jeśli chodzi natomiast o problemy w sferze seksualnej, w tej materii najlepiej, byście oboje Państwo skonsultowali się z seksuologiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...