Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie i silny, rozpierający ból pleców po cesarskim cięciu


Gość felciax

Rekomendowane odpowiedzi

witam Mam 29 lat. Pięć miesięcy temu urodziłam dziecko , miałam cesarski cięcie. Parę tygodni po porodzie zaczęły się moje problemy ze zdrowiem. Czuję się bardzo osłabiona, ciągle jestem zmęczona, strasznie wypadają mi włosy, boli mnie mocno głowa z jednej strony. Bardzo niepokoi mnie ból w górnej części kręgosłupa w jednym punkcie- jest on bardzo rozpierający.Czuje ten ból przez cały dzień a jak wstaje rano to jest najgorzej-bolą całe plecy u góry. Boli mnie w nadgarstku (jakby kości) i w kolanie. Gdy dziecko mnie dotknie pojawiają się od razu siniaki. Mam duszności i ciężko jest mi złapać oddech. Ostatnio robiłam morfologię i trzy wyniki wyszły złe: -krwinki białe(WBC)-3,60 -hemoglobina-12,10 -P_LCR-43,7 proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Może poproś lekarza, by dał Ci skierowanie na masaże lub jaką inną terapię, która złagodzi ból kręgosłupa. Poradź się także, co robić ze złymi wynikami. Być może konieczna będzie dalsza diagnostyka. Poza tym mam inne pytanie - czy pamiętasz o tym, by od czasu do czasu znaleźć chwilę czasu na relaks? Poproś partnera, by Ci w tym pomógł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...