Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Płaczliwość i zaburzenia lękowe


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

mam 18 lat często płacze nie moge spac w nocy budze sie z lękiem nie moge zaspac leze kilka godzin, boje sie panicznie ciemnosci spie tylko ze swiatłem, czuje sie najgorsza nie wiem co zrobic ze swoim życiem, stres towarzyszy mi praktycznie ciągle czesto przed szkołą boli mnie brzuch mam niską samoocene i uważam ze nic nie osiągne, rodzinie nie podobają sie moje wybory i zrobią wszystko by to zmienic mimo ze dobrze sie ucze nie imprezuje nie pije nie pale to dojrzewanie czy to przejsciowe?

Odnośnik do komentarza

Niestety, przez Internet nie da się stwierdzić, co jest przyczyną Twojego gorszego samopoczucia, czy to wskutek dojrzewania, czy to oznaki rozwoju choroby. Napisałaś o wielu niepokojących objawach (płaczliwość, lęk, problemy ze snem, poczucie niższości, stres, bóle brzucha, pesymizm, smutek, przygnębienie, niskie poczucie własnej wartości itp.). Powyższe objawy mogą sugerować m.in. rozwój depresji. Jednak przez Internet można tylko sugerować. Diagnozy nikt nie postawi. Jak długo trwają te objawy? Czy utrudniają Ci w jakiś sposób codzienne wypełnianie obowiązków? Jeśli masz wątpliwości co do swojego nastroju i stanu, możesz skonsultować się np. z psychologiem w szkole. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...