Skocz do zawartości
Forum

Mój styl odrzywiania


Gość Rafal1989

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę i poradę w sprawie mojego stylu odżywiania.

Mam 26 lat, wzrost 185 cm, waga 75 kg, obwód brzucha 95 cm.
Sprawa ma się tak, że na przestrzeni 2 lat systematycznie jem coraz mniej a obwód brzucha się nie zmienia. Waga tylko skacze między 73 a 76 kg.
Wczoraj postanowiłem za pomocą aplikacji "FatSecret" obliczyć ilość kalorii jaką zjadam w ciągu dnia.
Aplikacja obliczyła mi zapotrzebowanie na 2100 kcal po podaniu aktywności i kilku parametrów.

Śniadanie: płatki bez glutenu 80g i mleko 250 ml
Lunch: kawa c cukrem i banan
Obiad: ziemniaki gotowane 100g i dwa jajka sadzone

Razem 837 kcal do godziny 18 a pozostało do spożycia 1263kcal.

Zazwyczaj kolacji jako takiej już nie jem. Jakieś 3 kanapki z wędliną i papryką o godzinie 21 albo 23. Czasami razem z tymi kanapkami wypije drinka albo piwo.
Moja aktywność jaką zaznaczyłem w aplikacji to tryb siedzący, przemieszczanie się samochodem, a ruch czynności domowe.
Od wczoraj zacząłem robić trening na rowerze stacjonarnym
(5 minut swobodnego pedałowania, potem maksymalnie 20 sekund i 40 sekund swobodnego i znowu maksymalnie 20 sekund. Tak 8 razy i potem 5 minut swobodnego pedałowania). Do tego ćwiczenia 3 razy w tygodniu hantlami 4 kg nogi,plecy, klatka, barki, biceps, triceps. Wszystkie jedno po drugim i tak 3 serie.

Obecnie tak wygląda mój jadłospis:

Śniadanie: płatki lub 2 jajka na miękko lub dwie kanapki z tłustym białym serem i miodem.
Obiad: 150g piersi usmażonej z warzywami lub ryżem, często dania oparte na piersi z kurczaka, średnie porcje.
Kolacja: 3-4 kanapki i jak mówiłem od czasu do czasu z piwem
2 kawy dziennie.

Czy kontynuować dalej ćwiczenia? czy coś jest nie w porządku w moim stylu odżywiania?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...