Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z samopoczuciem


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nastolatką i ok. dwóch lat mam problemy z własnym samopoczuciem. Czuję się przygnębiona. Każdego dnia nie mam ochoty wyjść z łóżka i żyć jak każdy inny. Wszystko mnie przytłacza. Czuje, że każde moje emocje są wymuszone. Często płacze, nie potrafię się skupić na tym co robię, lub nie dokańczam moich działań do końca. Nie widzę dla siebie przyszłości. Mam myśli samobójcze.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Ludzie sami się wpędzają w depresję nawet nie próbując pokonywać przeszkód na swojej drodze, wmawiając sobie, że są one nie do pokonania. A to nie prawda.

Mówisz o kiepskiej pogodzie, a co to jest "kiepska pogoda"?
Podpowiem, kiepska pogoda jest wymówką na własne lenistwo, wygodnictwo.
Każda pogoda jest dobra by wyjść na spacer, by wsiąść na rower, pójść na basen, czy też zapoznać się z nowymi ludźmi.

Pozdrawiam. Mahometka_A

Odnośnik do komentarza

głupia
może masz PMS ?

A może ty nie masz rozumu?
Albo nie czytasz tematu?
Lub po prostu jesteś ślepa jak kret i potrzeba tobie pingli wielkości murzyńskich jaj?

Zespół napięcia przedmiesiączkowego, który utrzymuje się non-stop od 2 lat.
O boja i to napisała baba hahaha

Odnośnik do komentarza

Problemy z samopoczuciem mogą być konsekwencją dojrzewania. Z drugiej jednak strony wspominasz o myślach samobójczych, a to już nie jest "zwykłe przygnębienie". Od jak dawna masz tego typu myśli? Czy również od około dwóch lat? Jeśli czujesz, że Twój zły nastrój z dnia na dzień się pogłębia, skorzystaj z pomocy psychologa, np. szkolnego. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Problemy z samopoczuciem mogą być konsekwencją dojrzewania. Z drugiej jednak strony wspominasz o myślach samobójczych, a to już nie jest "zwykłe przygnębienie". Od jak dawna masz tego typu myśli? Czy również od około dwóch lat? Jeśli czujesz, że Twój zły nastrój z dnia na dzień się pogłębia, skorzystaj z pomocy psychologa, np. szkolnego. Pozdrawiam!

Takie typu myśli mam od ok. 4 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

~Mahometka_A
Ludzie sami się wpędzają w depresję nawet nie próbując pokonywać przeszkód na swojej drodze, wmawiając sobie, że są one nie do pokonania. A to nie prawda.

Mówisz o kiepskiej pogodzie, a co to jest "kiepska pogoda"?
Podpowiem, kiepska pogoda jest wymówką na własne lenistwo, wygodnictwo.
Każda pogoda jest dobra by wyjść na spacer, by wsiąść na rower, pójść na basen, czy też zapoznać się z nowymi ludźmi.

Pozdrawiam. Mahometka_A

Nigdzie nie powiedziałam o "kiepskiej pogodzie" to nie jest przecież żadna wymówka. Jestem osobą ambitną i pracowitą w szkole, na treningach jak i w normalnym życiu, a od pewnego czasu nie mam siły żyć, choć staram się wstać i normalnie funkcjonować. Jak już powiedziałam jestem nastolatką więc chodzę do szkoły i cały czas utrzymuję swoją średnią, której zawdzięczam pasek, ale gdy widzę szkołę czy w domu mam się uczyć zrobić lekcje to chce mi się najzwyczajniej w świecie płakać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...