Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Relacja z byłym mężczyzną


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

rozstałam się z nim ponad 1temu. zostawił mnie po 3 latach, bo byłam za dobra. potem się odzywał, chciał spotykać, odmawiałam. ost. sama się do niego odezwałam. popisaliśmy, opowiadał co u niego i pytał o mnie. po czym dodał że jego dziewczyna się obraziła że ze mną pisze. ale pisał dalej.teraz chcialabym sie z nim spotkac na stopie kolezenskiej tak jak on kiedys. czy to dobry pomysl? zeby mu to zaproponować? mam do niego jedynie sentyment, nic pozatym.

Odnośnik do komentarza

Relacje z byłymi partnerami to ogólnie zły pomysł, bo prowadzi do sytuacji, w których nagle druga osoba się zastanawia "a może go/ją kocham", rani obecnego partnera takim zachowaniem.

Odezwałaś się, narobił sobie nadziei "a może do niej wrócę i zostawię swoją" nie zdając sobie sprawy, że ją rani takim tokiem działania.

Odpuść.

Odnośnik do komentarza

Skoro ponad rok nie mieliście ze sobą kontaktu, po co to zmieniać? Po co wracać do przeszłości? Zauważ, że Wasz kontakt kładzie się cieniem na jego relacje z aktualną partnerką, która zaczyna zapewne mieć wątpliwości, czy dawne uczucie między Wami nie odżyje. Jeśli uporałaś się z tym rozstaniem, nie odświeżaj kontaktu z eks partnerem. Skup się na sobie i na nowych znajomościach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...