Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy się spotkać z byłym partnerem?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

zwiazek zakończył się ponad rok temu, zrezygnował ze mnie po 3 latach bo byłam za dobra. po czasie się odzywał, nawet chciał się spotkać, ja odmawiałam bo miałam żal. nasze rozmowy umilkły ost. się do niego odezwałam. był miły. dopytywał co u mnie, ale na koniec odpisał, też że jego aktualna dziewczyna się na niego obraziła,że ze mną piszę, ale jej wyjaśnił. Chciałabym się z nim spotkać tak po koleżeńsku,ale czy to nie będzie teraz dziwne? ale poczułam taką potrzebę. nic do niego nie czuję już

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że nie powinnaś się z nim spotykać. Bo jaki miałby być cel tego spotkania? Jakieś ponowne zbliżenie się do siebie?
Jeżeli nic do niego nie czujesz a masz potrzebę go spotkać, to jak to się łączy?

Osobiście nie dziwię się że jego dziewczyna się obraziła.
Sorry, nie bierz tego do siebie, ale uważam że ludzie nie powinni się już kontaktować ze swoimi byłymi tylko zamknąć rozdział. Szczególnie jeżeli któraś z osób jest sama.
Czy to będzie dziwne? Nie wiemy jak on to zinterpretuje ale z pewnością będzie zastanawiać się czemu. Prosto z mostu to budujecie oboje z tego co piszesz sytuację dwuznaczną i nie fair dla nowej partnerki.

Odnośnik do komentarza

Możesz oczywiście zaproponować spotkanie, ale nie oczekuj niczego od chłopaka. Zakończyliście tę relację, on ma nową dziewczynę, więc nie warto wchodzić w ich związek. Napisałaś, że już niczego nie czujesz do eks chłopaka, więc dlaczego odczuwasz potrzebę spotkania się z nim teraz? Zadaj sobie uczciwie pytanie, po co Ci/Wam to spotkanie? Jak czułabyś się na miejscu aktualnej dziewczyny chłopaka, gdybyś wiedziała, że chce się spotkać z byłą? Skoro przez ponad rok nie kontaktowaliście się ze sobą praktycznie, dlaczego teraz chcesz to zmieniać? Zamknij ten rozdział i otwórz się na nowe relacje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...