Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Huśtawka nastrojów u 13-latki


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas mam huśtawkę nastrojów. Już od jakiś 2 tygodni. Momemtami chce mi się strasznie płakać, łzy stają mi w oczach, a innym razem, czuję, że mam siłę na wszystko. Oprócz tego mimo 8 godzin snu jestem zmęczona i jest mi zimno.

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj że dojrzewasz, twoje ciało jest bombardowane hormonami. Nie wiem czy już miesiączkujesz czy jeszcze nie.
Bardzo prawdopodobne że jeśli nie, to za chwilę będziesz a ów huśtawka jest wstępem do tego.

Taka huśtawka to najpewniej efekt twojego charakteru. Domyślam się że bardzo impulsywnie i gwałtownie reagujesz gdy ktoś cię zdenerwuje. Spróbuj zrobić tak: daj sobie 10 sekund nim zareagujesz za każdym razem gdy chcesz wybuchnąć :) . Jestem przekonany że po tych 10 sekundach nie będziesz miała ochoty na to.

8 godzin snu, to optymalne max, ale dla niektórych ta wartość jest niższa. Dla mnie np to 5-6 godzin. Do tego weź też pod uwagę "jakość" snu. Przewietrz porządnie pokój, jeśli masz własny pokój postaraj się spać tylko w bieliźnie (poważnie tak jest wygodniej). Nie okrywaj się w nocy specjalnie grubo, wtedy twoje ciało się przyzwyczaja do tego że nie musi się "grzać" więc ci ciągle zimno :)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Kochanie, Twoje objawy, to bardzo popularne objawy u młodych dziewczyn. Możliwe ze masz anemię, że brak Ci sportu i świeżego powietrza, możliwe, ze masz dietę ubogą w owoce warzywa, czy mięso. A mięso jeść trzeba bo rośniesz, a co miesiąc masz okres. Spróbuj pokolorować swoje życie, walczyć o lepszy, urozmaicony dzień i o to by się rozpieszczać. A, i zażywaj witaminy. Ogranicz też czas spedzany przy komputerze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...