Skocz do zawartości
Forum

Skąpa miesiączka po łyżeczkowaniu


Gość karolka58

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałabym się dowiedzieć o miesiączkę po zabiegu łyżeczkowania. W dniu 14.03.2010 miałam przeprowadzony zabieg łyżeczkowania z powodu poronienia zatrzymanego. W dniu wczorajszym myślałam (tj. 11.04), że doczekałam się pierwszej miesiączki po zabiegu, ale nie jestem pewna czy to rzeczywiście miesiączka, ponieważ krwawienie jest bardzo skąpe i trwało zaledwie dwa dni. Przed zajściem w ciążę nie miałam takich problemów. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy jest się czym denerwować? Słyszałam, że takie miesiączki mogą być oznaką zrostów po zabiegu. Dodam, że na kontroli lekarz powiedział, że wszystko zostało ładnie wyczyszczone. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Hej, ja mialam w styczniu łyzeczkowanie (18.01 br) kolejny okres przyszedl mi 10.03 br, wyniki mialam dobre. Krwawienie po zabiegu mialam znikome. Zabieg byl ok 13 robiony, a wieczorem juz nic nie lecialo ze mnie:) tlyko plamienie przez tydzien, ale za to w marcu przy okresie wylecialo ze mnie wszystko (skrzepy itp) mialam przez 3 godziny atak krwawienia zuzylam wtedy 25 podpasek:) Potem juz sie unormowalo. Kazdy organizm reguluje inaczej, wiec nie martw sie. W kwietniu okres przyszedl punktualnie i juz byl normalny, tj troche wiecej krwawilam niz przed zabiegiem. Mam nadzieje, ze pomoglam:)

Odnośnik do komentarza

Zabieg łyżeczkowania miałam 11 grudnia po poronieniu w 10 tyg. ciąży. po 29 dniach od zabiegu pojawiło się plamienie (czarno, brązowe), które nie przeobraziło się w miesiączkę. Dodam, że moje wyniki badań Kardiolipidowych są pozytywne. Czy są powody do obaw i czy należy wybrać się do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...