Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Antydepreseanty a spojrzenie na zwiazek


Gość ulotna123

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpie na depresje od lat. jestem po rozwodzie, z 1 malzenstwa mam dziecko. z obecnym partnerem jestem 7 lat mamy 3 letnie dziecko. po porodzie cietpualam na depresje poporodowa, bylam na lekach 2 lata. w tym czasie wszystko bylo w miare OK. 3 MCE temu przestalam brac leki I wrocily mi Mysli I doly sprzed lat. glownie chodzi o obecnego partnera- absolutnie wszystko mnie w nim drazni. nie move wrecz patrzec na niego chwilami. mam Mysli by odejsc I zabrac dzieci, nie interesuje mnie wspolne spedzanie czasu itp. podobnie mialam zanim zaczelam brac leki. generalnie mam strasznego agresora, nawet 3 letnia corka sasiadow sama swoja obecnoscia powoduje u monie okropna zlosc. nie wiem czy moja agresja kumuluje sie na partnerze czy partner wywoluje we monie taka agresje. na lekach nie mam takich hustawek ani problemow..

Odnośnik do komentarza

Dobre pytanie - czy kochasz swojego partnera? Możliwe, że rezygnując z leków, Twoja depresja wróciła, stąd smutek i lęki oraz rozdrażnienie. Jeśli podczas farmakoterapii było wszystko w porządku, a po odstawieniu farmaceutyków wszystko wróciło, wpływając negatywnie na związek, to niewykluczone, że to oddziaływanie choroby. Nie myślałaś, by leki połączyć z psychoterapią? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

bita smietana nie wiem ile masz lat ale marzy I pozada sie partnera raczej w poczatkowej fazie zwiazku a nie po kilku latach gdy w codziennosc wkrada sie nieunikniona rutyna, obowiazki, praca, Dom dzieci itp. Dochodze do wniosku ze jedyna prawdziwa I niesmiertelna miloscia jest milosc do dzieci- reszta to przywiazanie, lojalnosc, przyjazn, wspolne zobowiazania. jesli to nazywasz miloscia do partnera to take, kocham go. jesli natomiast chodzi Ci o Stan odurzonej tesknoty i wiecznych motyli w brzuchu to nie, nie ma tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...