Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

stany lekowe natrectwa


Gość czarnaqqqqqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarnaqqqqqqqq

Mam wykryta tezyczne hiperwen. + 3. I co raz czesciej nie radze sobie ze stresem musze brac srodki uspokajace choc wole tego nie robic. Mieszkam z mezem i dzieckiem w okolicy jego dziecinstwa. Z jego rodzina jestem poklucona_ a co gorsza nie potrafie nawet o nich myslec bo podnosi sie wszystko we mnie, wali serce zle sie czuje. Problem w tym ze czuje sie coraz bardziej samotna, i rozwazam rozwod. Jest to drastyczne ale psychicznie bardziej do przyjecia niz konfrontacja z jego rodzina. Nie mam tu znajomych swojej rodziny wiec patowa sytuacja.pomozcie jak poradzic z takim strachem albo sie.wycofac i uciec

Odnośnik do komentarza

Witam!

Troszkę nieskładny ten post, niemniej jednak postaram się odpowiedzieć. Rozumiem, że czuje się Pani nieszczęśliwa z powodu rodziny męża, kłótni z nimi. Napisała Pani, że rozważa rozwód. Czy jest Pani tego pewna? Nie podejmowałabym radykalnych kroków, tym bardziej, że jest Pani rozemocjonowana. Do tego dochodzą Pani stany lękowe, strach, niepokój etc. Dlaczego rozważa Pani rozstanie z mężem? Czy to przez jego rodzinę? Czy od dawna już się między Wami nie układa? Czy podejmowaliście próbę naprawienia Waszych małżeńskich relacji, np. korzystając z terapii dla par? Proszę jeszcze raz wszystko na spokojnie rozważyć. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...