Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po stosunku


Gość saraba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 20l.Mam pytanie.Kochałam się z moim mężem 26.03,a dnia 22,03 zaczęłam mieć miesiączkę,ona trwa u mnie zawsze przez 7 dni. a gdy kochaliśmy się To kolejnegoo dni juz nie mialam miesiaczku.Dodam,ze On skonczyl we mnie tego dnia oraz tydzien po miesiaczce. Jaka jest możliwość ciąży ? Z góry przeogromnie dziekuje za odpoiwedz

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W przypadku współżycia bez zabezpieczenia istnieje podwyższone ryzyko ciąży niezależnie od dnia cyku w którym odbył się stosunek. Po około dwóch tygodniach od ryzykownego stosunku powinnaś wykonać test ciążowy, który kupisz w aptece. Dla potwierdzenia wyniku warto wykonać laboratoryjne badanie na obecność gonadotropiny kosmówkowej we krwi. W razie wątpliwości udaj się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam, 8 tygodni temu mialam stosunek z chlopakiem w prezerwatywie po stosunku prezerwatywa byla cala a po 35-40 minutach robilismy peeting penisem przez jakies 15 minut pare razy doslownie na sekunde penis bez gumki wszedl na max 5 cm glebokosci po 2 tygodniach mialam rano przez godzine brazowy sluz i koniec, a do dzisiaj nie mam miesiaczki. Poltora tygodnia temu robilam test i jest negatywny. Czy moge byc w ciazy ? Czy to ze nie mam miesiaczki tyle czasu jest spowodowane torbielem jajnika ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...