Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

nękanie i strach


Gość nessarose

Rekomendowane odpowiedzi

Popełniłam ogromny błąd.Mam 26 lat.Wszystko zaczęło się od tego,że chciałam odejść od mojego faceta,bo mnie kijowo traktował i się psuło jeszcze.Poznałam ostatnimi czasy przez internet starszego faceta.Pisałam z nim smsy dość pikantne,i o zgrozo ja IDITOKA i DEBILKA i WSZYSTKO co najgorsze,wysyłałam mu foty nagie.Teoretycznie jestem racjonalnie myślącą osobą,do niedawna. Ale nigdy z tym facetem nie robiłam nic więcej poza spotkaniami i rozmowami,bo tego mi brakowało.Teraz mój facet się zmienił na plus i między nami jest mega dobrze.No i jak chciałam zerwać kontakt z tamtym facetem zaczął mnie szantażować,że jak mu nie obciągnę to pokaże te wszystkie smsy i foty.Że jak się spotkam z nim i zrobię mu loda to się odczepi na zawsze.Ale wiem,że jak to zrobię to będzie chciał więcej i więcej.Dziś znowu dzwonił.Jak mam wybrnąć z tego.Dodam,że jestem osobą słabą psychicznie i męczy mnie to i nie wiem jak go zniechęcić do siebie.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, bez twojej zgody nie ma prawa niczego publikowac.
Wydaje mi sie tez ze on by nie poprzestal na jednym spotkaniu, potem chcialby wiecej i wiecej. To trzeba skonczyc jak najszybciej. Postrasz go policja i sadem. Powinno pomoc.
Mysle ze masz na przyszlosc nauczke.

Odnośnik do komentarza
Gość podmuch_wiatru

Twój internetowy znajomy już dopuścił się przestępstwa i nie masz ba co czekać, bo on nie odpuści. Trzeba to zgłosić na policję i tyle. W dodatku musisz powiedzieć o tym wszystkim swojemu facetowi. Łatwo nie będzie ale w ten sposób wytrącisz z ręki broń swojemu prześladowcy, bo nie będzie miał cię już czym szantażować.

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
nessarose, chciałoby się rzec: "Mądry Polak po szkodzie". Masz nauczkę. Zerwij kontakt z tym "zboczeńcem" i w ogóle nie reaguj na jego zaczepki czy szantaże. Jeśli będzie nachalny, będzie Ci groził czy szantażował, sprawę możesz zgłosić na policję.

Właśnie straszyłam go policją,ale powiedział,że w rodzinie ma policjanta i prokuratora i że może mi do nich dać nr,bo on sie nie boi.Nie odbieram od niego telefonów,ale mam wrażenie,że on gdzieś jest w pobliżu.Powiedział mi,że zwalnia mnie z tego wszystkiego,ale mu nie ufam.

Odnośnik do komentarza

podmuch_wiatru
Twój internetowy znajomy już dopuścił się przestępstwa i nie masz ba co czekać, bo on nie odpuści. Trzeba to zgłosić na policję i tyle. W dodatku musisz powiedzieć o tym wszystkim swojemu facetowi. Łatwo nie będzie ale w ten sposób wytrącisz z ręki broń swojemu prześladowcy, bo nie będzie miał cię już czym szantażować.

A mojemu facetowi nie mogę powiedzieć,zabije mnie.Mój facet to furiat,potrafił mnie kiedyś uderzyć za błahostkę,w tym wypadku miałby rację,ale to mogło by się dla mnie strasznie skończyć.Wiem co piszę.

Odnośnik do komentarza

~nessarose

A mojemu facetowi nie mogę powiedzieć,zabije mnie.Mój facet to furiat,potrafił mnie kiedyś uderzyć za błahostkę,w tym wypadku miałby rację,ale to mogło by się dla mnie strasznie skończyć.Wiem co piszę.

...czyli trafiłaś z deszczu pod rynnę, a następnie do rynsztoka.
Wybacz, ostre słowa, ale jeśli świadomie zadajesz się z damskim bokserem, to jaką przyszłość sobie szykujesz?
Jest prawie pewne, że twój chłopak dowie się o wszystkim prędzej, czy później. Najczęściej prawda wychodzi na jaw w najmniej oczekiwanym momencie.
Jak możesz żyć z chłopakiem którego się boisz i masz świadomość, że spuści ci łomot, gdy coś mu się nie spodoba?

Odnośnik do komentarza

Droga autorko posta. Na wstępie, bardzo Ci współczuje że zdarzyła Ci się taka sytuacja.
Samo dawanie nagich fotek to rzecz dość powszechna i w tym nie ma właściwie nic takiego złego bo masę nastolatków wymienia się fotkami na snapchacie, wystarczy wejść na omegle by się o tym dowiedzieć.
Istotne jest jednak zachowanie ostrożności. Bo widzisz, zdjęcie genitaliów to nic takiego. Gorzej jeśli pokazujesz na zdjęciu swoją tożsamość, tzn twarz i znaki szczególne, charakterystyczne.
Przykro mi, że znalazłaś się w takiej sytuacji. Szczerze mówiąc też salam nagie zdjęcie chłopakowi który mnie rzucił ale jest on młody i nie ma tak podłych myśli by coś z tymi zdjęciami robić, zwlaszcza że ma on powodzenie u dziewczyn i ma swoją dziewczynę.
Uważam ,że nic za bardzo nie możesz zrobić. Niestety, ale sama dałaś to zdjęcie. Radzę szczerze pogadać z partnerem. I szczerze mówiąc lepiej zakończ z nim związek, nie pros o pomoc bo to trochę głupie że najpierw go zdradzasz do faceta z neta a później wracasz do niego po pomoc. Myślę że najlepiej zrobisz, gdy okażesz obojętność temu facetowi z neta. Radzę także poczytać w necie jak postąpić w takiej sytuacji.. Współczuje Ci i mam ogromną nadzieję że Twoje zdjęcia nie zostaną opublikowane.

Odnośnik do komentarza

~Yonka
"w tym wypadku miałby rację,", nie wierzę własnym oczom.
NIC nie usprawiedliwia przemocy, zwłaszcza fizycznej, zwłaszcza mężczyzny wobec kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie ty się dziewczyno chowałaś?

W normalnym domu,mama mi odradzała ten związek,ale byłam mądrzejsza.Za moim facetem na południe Polski z północy przyjechałam.Tylko nie o tym teraz mowa.Mój facet się zmienił.Jednak furiatem.

Odnośnik do komentarza

~Yonka
~nessarose

A mojemu facetowi nie mogę powiedzieć,zabije mnie.Mój facet to furiat,potrafił mnie kiedyś uderzyć za błahostkę,w tym wypadku miałby rację,ale to mogło by się dla mnie strasznie skończyć.Wiem co piszę.

...czyli trafiłaś z deszczu pod rynnę, a następnie do rynsztoka.
Wybacz, ostre słowa, ale jeśli świadomie zadajesz się z damskim bokserem, to jaką przyszłość sobie szykujesz?
Jest prawie pewne, że twój chłopak dowie się o wszystkim prędzej, czy później. Najczęściej prawda wychodzi na jaw w najmniej oczekiwanym momencie.
Jak możesz żyć z chłopakiem którego się boisz i masz świadomość, że spuści ci łomot, gdy coś mu się nie spodoba?

Wiem jedno jeśli dowie mój luby się, to ja też mieć skrupułów nie będę . Nagram rozmowę z tamtym jak mnie zmusza do czynów seksualnych.On mi życie rozwali to i ja mu też.

Odnośnik do komentarza

~Yonka
"w tym wypadku miałby rację,", nie wierzę własnym oczom.
NIC nie usprawiedliwia przemocy, zwłaszcza fizycznej, zwłaszcza mężczyzny wobec kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie ty się dziewczyno chowałaś?

W normalnym domu,mama mi odradzała ten związek,ale byłam mądrzejsza.Za moim facetem na południe Polski z północy przyjechałam.Tylko nie o tym teraz mowa.Mój facet się zmienił.Już inaczej wyładowuje frustracje.Jednak furiatem jest,ukryć się nie da.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...