Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaręczyny kolegi


Gość smut

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałam że w chłopaku w którym się podkochuję 3 lata oświadczył się swojej dziewczynie :( strasznie jest mi smutno i źle. Cały czas mam potrzebę żeby mu wyznać że się w nim kocham. na początku znajomości trochę iskrzyło między nami, całowaliśmy się ale nie kochaliśmy nie wiedziałam wtedy że ma dziewczynę, nie powiedział mi. Niestety rozbudził we mnie emocje z którymi walczę już 3 lata :( on się chyba domyśla co do niego czuję ale nie zrezygnuje z tamtej dziewczyny :( nie ma dnia żebym o nim nie myślała, nie interesują mnie odkąd go znam inni faceci :(

Odnośnik do komentarza

Zapytaj siebie czy na serio chciałabyś faceta, który całował się z tobą, a był z inną? Chciałabyś być jego dziewczyną/narzeczoną a żeby za twoimi plecami się obściskiwał z inną panną? Na prawdę chciałabyś? Nie uważasz że to by było tysiąc razy bardziej bolesne?

Nie załamuj się :) . To zwykły frajer. Będzie ktoś kto ciebie uszanuje...

Spróbuj dość pikantnie flirtować na czatach (ale nie podawaj żadnych namiarów na siebie abyś jakiegoś psychola nie ściągnęła na siebie). Powinno dać ci to trochę luzu :)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...