Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

pytanie do kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Gość healthylife

Ja bym nie chciała być z takim facetem. Dlaczego? Ponieważ nie chciałabym ranić jego żony i dziecka. A byliby im przykro że ojciec ma inną kobietę.
Ponadto każda mloda kobieta szuka szczęścia. A facet po rozwodzie jest napiętnowany nieszczęściem i cierpieniem jego bylej rodziny.

Odnośnik do komentarza

To zależy od kobiety,jeśli się zakocha ,nie będzie jej przeszkadzało dziecko,a jeśli jeszcze będzie miała swoje,to idealne rozwiązanie.
Nie da się na to pytanie odpowiedzieć tak "na zimno",chyba ,że ktoś z góry zakłada ,że nie zakocha się w facecie z dzieckiem ,
tak samo jest odwrotnie ,kobiety z dwójką dzieci i więcej ,znajdują miłość.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ale nie martw się jeśli rozwód byl z winy żony i jesteś Bogu ducha winien, to pewnie znajdziesz nowa kobietę ktora Cie pokocha mimo wszystko. A uwierz dużo jest takich kobiet po przejściach i dla nich to pewnie żadna bariera. Tu zapewne wypowiadamy sie mlode dziewczyny stąd u nich ta ostrożność

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmowcą :-)
Chociaż, nie oszukujmy się, dziecko z poprzedniego związku zawsze ma wpływ na życie nowej pary
no i można mieć wątpliwości czy partner faktycznie nie zechce wrócić do żony
to po samym sposobie w jaki piszesz widać wg mnie że jesteś w porządku i to raczej Ty zostałeś skrzywdzony,
rzadko kto tu dziękuje tak grzecznie za odpowiedzi bez względu na to czy są po jego myśli.

Życzę Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Mi natomiast wydaje się, że warto się wiązać, bez względu na to czy druga osoba ma dziecko, czy też nie. Właściwie to w takim związku w dużej mierze wszystko zależy od tego, czy naprawdę takim ludziom na sobie zależy, czy się kochają i czy będzie to prawdziwa jak i szczera miłość.

Autorze nigdy tego się nie dowiesz, dopóki nie sprawdzisz. Nie ma innej rady.
Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza

Każdy z Was ma rację, dlatego warto zapytać postronne osoby co o tym myślą.
Fakt faktem minęły 3 lata i powiem szczerze chciałoby się mieć znów tą zaufaną osobę (tylko czy można zaufać przed małżeństwem też myślałem że to "jedyna") chodźże początków źle nie wspominam i jednak taka bratnia dusza jest mi bardziej bliższa niż np...rodzice rodzeństwo...
Może z czasem się ułoży.
Dzięki za opinie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...