Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

jak to jest.


Gość pannaofelia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pannaofelia

Jestem w związku z moim partnerem ok 5 lat.Ja mam 26 lat a on 38.Był czas,że nie traktował mnie dobrze.Teraz choroba go utemperowała ciut.Ale nie w tym rzecz.On mnie traktuje jak powietrze.Nie przytula jak go proszę o to.Tak jak by się brzydził mnie.Woli gapić się w tv,niż porozmawiać ze mną.Za to jak wypije to go i pociągam wtedy i rozmawia.Na trzeźwo jest zimny jak lodówka, ma mnie brzydko mówiąc w d.Zastanawiam się czy jestem aż tak tragiczna,że nie jestem godna by mnie on nawet przytulił?żeby spojrzał w moją stronę?

Odnośnik do komentarza
Gość healthylife

Czemu nie wzielas faceta w swoim wieku? Przez to zawsze beda miedzy wami zwady. A skoro ślubu nie macie to po co w takim związku tkwić? Czemu Cię nie przytula moim zdaniem albo nie dbasz o higienę i wygląd albo poprostu on jest źle wychowany i nie jest nauczony czułości

Odnośnik do komentarza
Gość pannaophelia

~healthylife
Czemu nie wzielas faceta w swoim wieku? Przez to zawsze beda miedzy wami zwady. A skoro ślubu nie macie to po co w takim związku tkwić? Czemu Cię nie przytula moim zdaniem albo nie dbasz o higienę i wygląd albo poprostu on jest źle wychowany i nie jest nauczony czułości

Dbam o siebie właśnie i to bardzo.On poprostu taki jest.A ja potrzebuję czasem dobrego słowa i czułości.A jestem z nim,bo ja zawsze byłam ze starszymi.Rówieśnicy mnie niestety nie pociągają.Myślałam,że tym bardziej będzie czuły,ale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

pannaofelia, myślę, że różnica wieku nie ma nic do rzeczy, że Twój partner Cię nie przytula, nie rozmawia z Tobą i jest chłodny uczuciowo. Starsi partnerzy mający młodsze partnerki potrafią przecież naprawdę im nadskakiwać i traktować jak księżniczki, bo często młodsza partnerka to dla nich swego rodzaju nobilitacja, dowartościowanie. Twój partner trzyma dystans i nawet nie reaguje na Twoje prośby, kiedy wprost werbalizujesz, że chciałabyś, aby Cię przytulił. Czy wcześniej w Waszym związku też tak było? Partner też był taki chłodny? Czy dopiero od jakiegoś czasu taki się stał? Może zakradła się do Waszego związku rutyna i nie wiecie, jak jej przeciwdziałać? Rozmawialiście ze sobą o tym? Może warto spróbować? Wspomniałaś też coś o chorobie partnera - może to ona zabrała mu radość życia i kładzie się cieniem na jakość Waszej relacji? Co to za choroba? Wspierasz partnera w niej? Jest dużo pytań, na które warto byłoby sobie odpowiedzieć, zanim podejmiecie jakieś konkretne kroki. Pozdrawiam i owocnych rozmów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...