Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Reakcja mężczyzny na młodsze kobiety


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, strasznie się boje że jestem jakimś pedofilem czy kimś podobnym, nigdy nie podniecały mnie 15-16 latki NIGDY, widze takie na co dzień i to po prostu dzieciaki, no .. niektóre 16 latki wyglądają ładnie ale to wyjątki.. ale podnieciłem się na widok tego zdjęcia a raczej na widok nóg i ew tyłka. Bo z twarzy dziewczyna dalej wygląda jak 15 latka.

Odnośnik do komentarza
Gość healthylife

Myślę że rozumiem o co Ci chodzi. Ale winne jest zdjęcie, zobacz jak ta 15stka pozuje, to wygląda jakby czekala na sex. Na szczęście na ulicy nie każda nastolatka tak się ubiera. Im mądrzejsza nastolatka tym mniej makijażu i skromniejszy ubiór

Odnośnik do komentarza

No tak, masz racje. Jestem przekonany że gdyby była ubrana inaczej nic bym nie odczuł. Zastanawia mnie jeszcze jedno, ja nawet nie fantazjuje o niej, nic takiego nie przychodzi mi do głowy, a mimo to mimowolnie reaguje podnieceniem na widok jej nóg najbardziej i zastanawiam się jak to jest możliwe. To tak jak bym miał zakodowane w głowie krótka spódniczka+fajne nogi = podniecenie. Mam nadzieje że odpisze tu jakiś lekarz i potwierdzi że jestem normalny, uspokoiłeś mnie również mocno...

Odnośnik do komentarza

Mężczyźni to wzrokowcy i jeśli widzą atrakcyjną, młodą kobietę (na żywo/na zdjęciu), która ewidentnie flirtuje czy przybiera "seksualne pozy", to nic dziwnego, że pojawiają się erotyczne myśli i podniecenie. Do Autora postu - uważam, że wszystko z Panem w porządku i nie ma Pan powodów do obaw o jakieś "odchylenia" seksualne.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Pani Kamilo, dziękuje pani serdecznie. Bo ja już spać po nocach nie mogę z tych nerwów i stresu, dodam że choruje na nerwice natręctw i przerobiłem już mase natrętów w swoim 8 letnim "stażu" nerwicowym od myśli samobójczych/morderczych/hipochondrii i tym podobnych.. po teraz myśli dotyczące pedofilii, a to wszystko po tym gdy przeczytałem "Niekiedy zdarza się że osoba dorosła pod wpływem różnych zmian w mózgu zaczyna odczuwać pociąg seksualny do dzieci" od razu odczułem strach i chęć sprawdzenia czy czasem nie jestem pedofilem. Nerwica to najgorsza choroba świata. Dziękuje raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...