Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Utrata chęci do życia przez 15-latkę


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Straciłam chęć do życia. Witam, mam piętnaście lat. Po wakacjach będę uczęszczać do klasy trzeciej gimnazjum. Mój problem wygląda następująco: nie mam na nic siły. Nie potrafię rano wstać, ubrać się czy uczesać. Wcześniej bardzo dużo czasu spędzałam na rozmowach z przyjaciółmi, wychodzeniu na zakupy z koleżankami, ogólnie rzecz biorąc udzielałam się towarzysko. Uprawiałam sport, bardzo dużo czytałam, byłam maniaczką filmową. Teraz nie mam siły zajrzeć do książki, nie odbieram telefonów bo zwyc

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna507

Spróbuj Yerba Mate ;) Jest naturalnym antydepresantem.
Oprócz kiedy bardzo nam się niczego nie chcę w tedy trzeba powalczyć z samym sobą zrobić na przekór, wyjść na spacer napić się gorącej czekolady wziąć ezoteryczny prysznic, pojeździć rowerem, zrobić dla siebie coś co sprawi że będziemy czuć się komfortowo.
Ale może być to również przyczyną niedoboru wielu witamin i minerałów w organizmie. Jeżeli uprawiasz lub uprawiałaś sport a przy tym nie stosowałaś odpowiedniej diety możesz mieć niedobór żelaza w organizmie. Warto zrobić podstawowe wyniki i badania. ;)

Pozdrawiam. J...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...