Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

stany lękowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chcialabym sie poradzic odnosnie tego iz w czerwcu przebylam poronienie , pare dni wczesniej zaczely wystepowac zawroty glowy po czym sie nasilily .
Mialam podejrzenie błednika lecz P. doktor bez zadnych konkretnych badan potwierdzila i dala mi leki.
Reszte badan takich jak rezonans magnetyczny zrobilam prywatnie.
Ogolny jadlowstret .
moja waga spadla z 48 na 41 kg.
Boje sie poniewaz kilka dni do tygodnia jest dobrze i to wszystko wraca, nikt nie umie do mnie dotrzec, chodze i ciagle placze jestem drazliwa, nie umiem tego opanowac to jest silniejsze ode mnie .
Wyjechalam z Mezem na weekend , myslalam ze troche odpoczne od tego wszystkiego lecz nie umialam sie niczym cieszyc , teraz najchetniej zamknelabym sie w pokoju i zostala sama.
P. Psychiatra stwierdzila nasilajaca sie depresje , lecz ja nie wierze , ze to moze byc na tym tle ... Mam ciagle nudnosci ... juz nie wiem co robic :(

Odnośnik do komentarza

Niestety, drogą internetową nie można postawić diagnozy. Jeśli jednak niedawno przeżyłaś traumę utraty ciąży i nasiliły się u Ciebie objawy somatyczne, które trudno wyjaśnić, możliwe, że dzieje się to wszystko na tle psychicznym. Proponowałabym ponowną konsultację u psychiatry i/lub psychoterapeuty. Możliwe, że diagnoza depresji jest trafna. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...