Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego ta osoba decyduje na przyjaźń?


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Mam pytanie czy z tylko przyjaźni może być coś więcej? Dlaczego ta osoba decyduje na przyjaźń? Dlaczego nie komplementuje mnie? Dlaczego nie zauważa mnie? Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Dziękuję za każdą odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze zrozumiałam: Tak, z przyjaźni dużo związków powstało. Dlaczego nie komplementuje? Nie wiem, może dlatego że chce Cię wspierać, chowa uczucia, nie chce zrobić kroku do przodu bo jesteście przyjaciółmi i boi się, że to straci. Co zrobić w takiej sytuacji? Nie wiem, bo nie wiem o jaką sytuację chodzi. Jeśli się zakochałeś/aś ja bym powiedziała prawdę(w końcu to przyjaciel). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z tego, co zrozumiałam, osoba, z którą się przyjaźnisz, decyduje się właśnie na przyjaźń, a Tobie zależałoby na czymś więcej, tak? Owszem, wiele związków rozpoczęło się od przyjaźni, ale czy w Waszym przypadku tak będzie? Nie wiem. Możliwe, że Twój przyjaciel boi się zaryzykować i zrobić odważniejszy krok, bo boi się stracić Twoją przyjaźń, a nie jest pewny Twoich uczuć? Może rzeczywiście szczera rozmowa byłaby dobrym rozwiązaniem? Ty znasz najlepiej swojego przyjaciela, więc wierzę, że serce podpowie Ci najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...