Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Kokaina a napady paniki i podwyzszone cisnienie


Gość agulkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agulkaaaa

Moze to nie jest odpowiednie forum na taki watek, ale prosze go nie usuwac, bo potrzebuje pomocy. Pol roku temu wyladowalam w szpitalu po dopalaczach. Bylo zle ze mna, ale na szczescie wyszlam z tego. Od tego czasu koniec z dopalaczami, od czasu do czasu alko - nic wiecej. Dwa tygodnie temu po raz pierwszy sprobowalam koki - po raz pierwszy i ostatni - i od tego czasu cos zlego sie ze mna dzieje. Wszystkiego sie boje, mam napady paniki, poce sie, caly czas wydaje mi sie, ze ktos mnie obserwuje - malo co wychodze z domu, bo jak juz wyjde, to sie non stop rozgladam na boki. Nawet nie jestem w stanie tego opisac, ale jest zle. Fizycznie - mam podwyzszone cisnienie, serce wali mi jak mlot, trzesa mi sie rece. Badan nie robilam. Nie wiem co z tym zrobic. Moze to miec zwiazek z kokaina? Co mi jest? Co teraz robic?

Odnośnik do komentarza
Gość agulkaaaa

Prosze sobie darowac moralizowanie. Napisalam wyraznie, ze koksu sprobowalam po raz pierwszy i OSTATNI - wiecej brac nie zamierzam
Gdzie napisalam, ze kazdy tu cpa? Po prostu poprosilam o rady, co mam zrobic teraz, a pewnie ktos mial z czyms takim kontakt i wie, co dalej bedzie.
Szkoda mi zdrowia, dlatego juz koniec z mocniejszymi uzywkami

Odnośnik do komentarza

Dziwne pytanie czy koka ma zwiazek z twoim samopoczuciem.
Sama juz sobie odpowiedzialas. Ty myslisz ze tego typu uzywki to jest zabawa? Zareczam ci ze nie, to jest biznes. A twoje zdrowie ma tu najmniejsze znaczenie dla tych co sprzedaja.
Nie uczysz sie na bledach? Juz raz mialas problem i szukasz znowu? Musisz byc bardzo znudzona jesli szukasz tego typu rozrywek.
Oczywiscie ze koka powoduje zmiany w mozgu, nie wiedzialas? Nie masz internetu?To co sie teraz dzieje to sie nazywa konsekwencja twoich decyzji. I z tym musisz sie zmierzyc.Co jest przyczyna, i nie obwinaj swiata i rodzicow, tylko zacznij od siebie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakie swinstwo wzielas ale na pewno trzeba oczyscic organizm z toksyn. Poszukaj informacji co oczyszcza tylko nie szukaj medykamentow ale zdrowego jedzenia. I nie chodzi mi o jeden skladnik ale o cala diete ktorej musisz sie trzymac. Musisz sie pozbyc tego co cie zatrulo. Co bedzie dalej, nie wiem, nigdy nie bralam.

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe że dopadła Cię tzw nerwica. Po zażyciu substancji (u mnie thc) miałam dokładnie to samo, organizm mi się rozstroil. Jak chcesz to zrób sobie badania ale uwierz że na pewno są dobre a potem do psychiatry i elicea :) na prawdę Ci mówię poczytaj sobie o tym na forach że duuuzo ludzi tak miało

Odnośnik do komentarza

agulkaaaa, substancje psychoaktywne wpływają nie tylko na samopoczucie, czego jesteś dowodem. Wpływają też na mózg i jego funkcjonowanie. Podejrzewam, że kokaina mogła być u Ciebie katalizatorem stanów lękowych. Ktoś wspomniał, że niektórzy mają tak po THC (marihuanie). Możesz przeczekać ten stan i zobaczyć, czy organizm sam się "oczyści", a nastrój powróci do normy. Jeśli jednak złe samopoczucie będzie utrzymywało się przez dwa tygodnie, odsyłam do specjalisty. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...