Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boję się nowej pracy. Boje sie ludzi...


Gość czuje sie zle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czuje sie zle

Od dwóch dni mam nową pracę. Boję się... cały czas isę boje, że sobie nie poradze, ze zrobie cos zle i wgl...
od dawna tak mam, mogłabym najchetniej nie wychodzic z domu, ale niestety tak nie mozna... boje sie ludzi... jak ich widze to czuje sie słaba, brzuch mnie boli, czuje ze zemdleje. Ech! Pierwszy raz w życiu z pracą może mi się udac, szef fajny wszystko fajne, ale ci ludzie...
wiem, ze wszystko co zrobie i wszystko za co sie rusze jest zle... nie umiem myslec inaczej...
U psychiatry bylam kolejna wizyta 6 wrzesnia dostalam hydroksyzyne i MOZARIN tabletki, a do psychologa pod koniec sierpnia dopiero.. :( mam dosć

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę, że podjęcie pracy, nowej pracy, w nowym miejscu to naprawdę duże wyzwanie dla osoby, która cierpi na lęki społeczne/nerwicę. Popatrz jednak na tę sytuację nie jako na zagrożenie, ale jako na szansę, swoisty trening. W pracy możesz skonfrontować się ze swoimi lękami. Masz szansę porozmawiać z ludźmi, których tak bardzo się boisz. Przecież nikt Cię nie ugryzie. Spokojnie. Jeśli praca Ci się podoba, szef jest wyrozumiały, to postaraj się wytrwać. Początki zawsze bywają trudne, ale jeśli nawet czegoś nie wiesz, nie wstydź się zapytać starszych pracowników. Tylko ten się nie myli, kto nic nie robi. Pamiętaj! Pozdrawiam, trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...