Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Sny o Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat. Od połowy lutego do 24 czerwca byłam w MOS'ie (Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii). Kiedy byłam w tym ośrosku ciągle mi się śniły sny o nim, ale nie zwracałam na to uwagi. Teraz przed obawą że tam znowu jdę, codziennie od początku wakacji mi się śnią, straszni boję się tych snów, aż czasem nawet chciałabym popełnić samobójstwo... Co mogę zrobić żeby ten ośrodek mi się nie śnił ? Nie mówiłam o tym nikomu, a do psychologa nie mogłabym iść sama... Co mam zrobić? Już nie mam siły..

Odnośnik do komentarza

Pobyt w osrodku wspominam bardzo zle... Moi rowiesnicy mnie obrazali, ponizali, zdarzylo sie nawet ze mi grozili, to bylo straszne.. Po prostu tam nie pasowalam. Pomimo ze w moich snach prawie nic sie nie dzieje to samo to ze mi sie sni ze siedze np na lawce w tym osrodku to jest dla mnie po prostu straszne... Po obudzeniu sie ciagle placze i panikuje jakby nie wiem co mi sie dzialo... Mam juz tego wszystkiego dosc po prostu. A najgorsze jest to ze jeszcze chca mnie tam zostawic na przynajmniej pol roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...