Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Podejrzenie biseksualności u siebie


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Bartek. Mam 16 lat. Podejrzewam że jestem biseksualny. Interesuje mnie jednocześnie męskie i damskie ciałem, jednak chyba bardziej męskim. Czytałem że w okresie dojrzewania to normalne. Niektórzy ludzie są bardzo nietolerancyjni i bardzo ordynarnie nazywają takie osoby i przez Kościół Katolicki. Ma to dla mnie znaczenie, gdyż jestem osobą wierzącą. Nigdy nie byłem w związku. Nie jest mi z tym łatwo, i długo się zastanawiałem czy wysłać tę wiadomość. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witaj Bartek!

Jesteś w wieku, w którym Twoja seksualność dopiero się kształtuje. Nikt na forum nie powie Ci, czy jesteś biseksualny, czy masz jeszcze inną orientację, bo nikt tego wiedzieć nie może, oprócz Ciebie. Rozumiem, że fascynują Cię mężczyźni, jak i kobiety, rozumiem, że fascynuje Cię ciało obu płci. To dość naturalne w wieku dojrzewania i wcale nie musi świadczyć o rozwijającej się orientacji biseksualnej. Masz wiele pytań, wątpliwości i obaw, tym bardziej, że nie byłeś dotychczas w żadnym związku. Spokojnie. Daj sobie czas. Jestem pewna, że z czasem będziesz wiedział, jaką masz orientację i Twoja tożsamość seksualna nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...