Skocz do zawartości
Forum

Czarne plamki przed oczami


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakis dwoch lat widze na obu oczach plamki czarne ,ktore sie lacza w jednym mniejszym punkcie i poruszaja z galaka oczna... Teraz jestem w 6miesiacu ciazy i doszlo mocne szczypienie oczu ,lzawienie, nieostre widzenie...Bardzo zmeczone oczy.. Bylam juz na dwoch wizytach u okulisty . Jeden stwierdzil ,ze mam dobry wzrok i nie wie czemu sa te plamki, drugi ,ze mam astygmatyzm w jednym oku lewym -0.5 drugie oko jest w porzadku... Wiecej badan nie mozna zrobic ze wzgledu na ciaze... Powiedziala mi tez druga pani okulistka ,ze mam poczekac az urodze i przyjsc po 2 miesiacach i wtedy zobaczymy co tak naprawde z moimi oczami jest i ,ze nic sie nie powinno do tego czasu pogorszyc.... Ale ja sie martwie,czy jesli by to bylo cos powaznego to ktorys z tych okulistow zauwazylby to? Oba badania byly dlugie ,badali mi cisnienie w oczach i zakrapiali oczy do badan...Czy nie bedzie gorzej czy naprawde moge poczekac do porodu i co moze mi do tego czasu ulzyc ,moze jakies krople???? Bardzo dziekuje z gory za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...