Skocz do zawartości
Forum

Seks w dni płodne a ciąża


Gość zobaczymy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zobaczymy

Witam.Mam cykle 28 dniowe. Kochalam sie z moim chlopakiem w dni plodne,rowniez w dniu owulacji-bez zabezpieczenia. Tydzien pozniej czulam straszne rwanie w podbrzuszu,strasznie powiekszyly mi sie piersi,caly czas duzo sluzu,sutki caly czas sa twardsze niz zwykle i wrazliwe na dotyk. Okolo 5 dni temu w srodku dnia bylo mi strasznie slabo,a nie miewam takich dolegliwosci. Za 6dni powinnam dostac miesiaczke...Zwykle mam juz sucho w pochwie a teraz jest uczucie wilgotnosci,jest nieciagnacy sie balo-przezroczysty sluz. Takie dziwne uczucie w podbrzuszu-takiej pelnosci i czasami klucie,szyjka jest wysoko i taka troche twarda. Nie mierze temperatury,bo nigdy wczesniej tego nie robilam. Dzisiaj rano zrobilam test , wyszedl negatywny,bo to za wczesnie. Chcialabym byc w ciazy.Najgorsza jest ta niecierpliwosc. Serdecznie dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość zobaczymy

Nie mieszkam w Polsce.Tutaj takie badania to problem.Nawet jak idzie sie do lekarza po zrobieniu testu,to on nie bada. Opiera sie na wynikach testu i tyle.
Dodam jeszcze,ze od wczoraj rana nie boli mnie już brzuch,nie mam tych dolegliwosci. Mam tylko strasznie powiekszone piersi,wrazliwe sutki i -mokro- w pochwie. Zawsze przed miesiaczka mialam sucho.
Mam test ,ktory mozna zrobic 4 dni przed okresem . Jutro rano zrobie,ale boje sie,ze moze bedzie za wczesnie i znowu .... !
Czytalam,ze te bole ,ktore mialam to moga byc spowodowane zagniezdzeniem. Czy to prawda?
Serdecznie dziekuje ,ze wogole ktos sie odezwal.

Odnośnik do komentarza

Zrobilam zwykly test tak jak pisalam,wyszedl negatywny. W niedziele caly dzien mialam -okres-,krew,nawet sporo. Tylko w niedziele,wczoraj mardzo minimalne plamienie. Dzisiaj nic.Sam nierozciagliwy,bialo-przezroczysty sluz. No a dzisiaj planowo powinnam dostac okres. Zadnych objawow nadchodzacego okresu nie ma.Zadnego bolu brzucha,kompletnie nic. Jutro chyba zrobie test. Moze pokarzą sie dwie kreseczki,ale szczerze juz watpie.Nie wiem co myslec.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli współżyłam z partnerem w ostatni dzień dni płodnych , z zabezpieczeniem lecz prezerwatywa pękła .. Jakie jest prawdopodobieństwo iż mogę zajść w ciążę? Dodam iż mam regularne cykle co 30 dni. Okres mam dostać 28 grudnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...