Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wytkumaczyc jego motywy postepowania,zachowanie ktore rani??


Gość Anastasja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anastasja

Witajcie. W wakacje poznalam faceta,od poczatku naciskal ze szuka związku,więzi,trafiliśmy do lozka . Wycofalam sie bo zauwazylam ze żyje w świecie randek,flirtów i sexu z kobietami z portali i czatow. Mimo tego uleglam mu znów...To byl sex analny w tym ze ja jemu rozkosz. Mowil ze miał niedosyt.. Nie zgodziłam sie na pelny stosunek nigdy z nim. Pomimo ze mnie w sercu bolaly te jego zachowania chcialam zostac na noc u niego by mu pomoc przygotowac na wystapienie kostium i podkreslilam ze nie kochamy sie w nocy a grzecznie spimy i szyjemy kostium no i sie nie zgodzil. Oprzytomnialam chyba i w dniu gdy uleglam znów miałam dowody na to ze jest mnóstwo kobiet w jego zyciu. Na dodatek zaczal komplementowac inne przy mnie i nie kryl sie z tym. Dzis powiedziałam mu ze juz nie przyjde na żaden sex bo kogoś poznałam właśnie na tym portalu na ktorym pokazał mi te swoje kobiety a on ze tez poznal. Mimo to zastrzeglam ze ma do mnie furtkę jako do człowieka otwarta ale bez wątku erotycznego. Chyba sie obraził. Wyczulam ze nic nie będzie juz z tego. Powiedzcie proszę dlaczego on tyle gadal o uczuciach tyle ze szuka na poważnie a tak nie jest? I jeszcze komplementuje inne,skąd to zachowanie ? Podkreśla ze ladniejszego od niego juz nie spotkam.

Odnośnik do komentarza

Bo to zepsuty czlowiek bez żadnych zasad. Stara się tylko aby osiągnąć swój cel. Później uczucia drugiej osoby go totalnie nie interesują bo jest egoistą. Ludzi jego pokroju jest dużo, a przynajmniej ludzi mających jego chamskie zachowanie. Na takich trzeba niestety uważać i być ostrożnym i nie lekceważyć najmniejszych sygnalow.

Odnośnik do komentarza

~roshen
Bo to zepsuty czlowiek bez żadnych zasad.

Obydwoje nie mają zasad, albo inaczej, mają "zasady" na podobnym poziomie, więc w pewnym sensie pasują do siebie.
On- ruchacz pospolity, szukający okazji gdzie się da, ona- łatwa, naiwna, nieszanująca się cichodajka, wyznająca jakieś dziwne "zasady", że anal to nie seks?
:D :D :D
Pewnie nadal jest dziewicą ? :D

Odnośnik do komentarza

Yonka zgadzam się z Toba w 100%. Niektóre kobiety i dziewczyny nie dość ze nie znają chociażby wikipediowej definicji dziewictwa to jeszcze są niedouczone o ryzyku chorób wenerycznych. Mam taką koleżankę co robi lody co tydzień innemu facetowi, a oni jej minety i palcowki a nawet jej wlozyl penisa do polowy. Nadal twierdzi, że jest dziewicą. Ja z kolei nigdy chlopaka nie mialam nawet nie trzymalam za rękę a co dopiero pocalunek i pieszczoty.

Odnośnik do komentarza
Gość myszka mickey

Ja bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania. Mężczyzna ten sprzedał Ci bajkę w dosłownym tego słowa znaczeniu. Najprawdopodobniej przerobił ten tekst z kilkoma pannami i udało mu się zaliczyć więc powtarzał ów tekst, że szuka związku :).
Nie zastanowiło Cię to, że tak spieszno mu było do wszystkiego?.
Nie zgodził się grzecznie spać bo jego interesował układ typu : spotykamy się dla seksu a poza tym mam Cię daleko w nosie. A skoro nie chciałaś się zgodzić na ten jakże cudowny układ to olał Cię bo nie byłaś mu potrzebna skoro on szukał seksu i tylko tego :).
Fakt, że nie krępował go zalecanie się do innych dziewczyn na Twoich oczach świadczy tylko o tym jak bardzo nie szanował Cię i kak mu byłaś obojętna.
Nie moja droga on nie obraził się ale z pewnością nie odezwie się chyba że dasz mu to czego on chce a więc sam wątek erotyczny. Furtka z napisem przyjaźń bądź związek go nie obchodzi. Go interesuje wyraźnie bramka nr 2 a więc seks :).
To proste dlaczego rzuca się na każdą kobietę bo chce zwykłego seksu. Mężczyzna który będzie chciał tylko seksu bez najmniejszych oporów powie Ci to co chcesz usłyszeć jesli dostanie to na czym mu zależy. Nawet miłość Ci wyzna a jak zamkniesz bramkę nr 2 to okaże się, że jego wielkie uczucie będzie kruche jak piasek nad morzem :).
Jak będziesz miała pytania to pisz :).

Odnośnik do komentarza
Gość myszka mickey

A jego tłumaczenie, że ładniejszego nie spotkasz hehe to kolejny dowód na to, że on dobiera panny na podstawie samego wyglądu i tym tekstem próbuje odwrócić od siebie uwagę :).
A poznałaś kogoś innego na tym portalu? :).

Odnośnik do komentarza
Gość Anastasja

myszko Mickey... Nie poznałam.to ciezki temat,pelen emocji z mojej strony.Czasem sie zastanawiam czy to nie jakies narcystyczne ego,ponoc totalnie niesmialy byl. Zbyt duże poczucie pewności ma. Pomalo mnie puszcza co do niego.

Odnośnik do komentarza
Gość myszka mickey

Rozumiem, że to ciężki temat. Nieśmiały i takie teksty?. Kolejna bajka. Po prostu on szukał na portalach zabawy a nie związku.
I dobrze, że Cię puszcza. Na drugi raz bądź bardziej rozważna a takich panów odstraszysz na kilometr :).

Odnośnik do komentarza

Anastasja, wezwana melduję się ;) Tylko cóż tu komentować? Dałaś się nabrać na ładne teksty i uległaś facetowi, którego interesuje tylko seks. Sama przyznałaś, że jego świat to seks, randki, flirtowanie, kokietowanie innych kobiet. Powie kobiecie wszystko, co chce usłyszeć, byleby pójść z nią do łóżka. Zapewne na te teksty nabrało się już wiele panien, więc schemat skutecznie powtarza. Dlaczego mówił Ci o uczuciach, więzi i związku? Bo chciałaś to usłyszeć. Przecież jak powiedziałby Ci wprost, że szuka kobiety na sam seks bez zobowiązań i na nic więcej nie licz z jego strony, to od razu byś się odwróciła na pięcie. Kombinator, wyrafinowany kłamca, facet bez zasad, dla którego liczy się seks. Ja bym takiemu nawet furtki pt. "przyjaźń" nie otwierała. Następnym razem nie bądź tak łatwowierna i nie kupuj wszystkich okrągłych słówek, jakie mówią faceci. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...