Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

budze sie w nocy


Gość marcelo92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcelo92

Ostatnio, po powrocie z 4 tyg. wakacji budze sie co noc, wpol swiadomy i szukam panicznie wyjscia albo swiatla. Nie wiem dlaczego, wyimaginowane mam ze jestem zamkniety w jakims klaustrofobicznym pomieszczeniu bez wyjscia. Dopiero po chwili odzyskuje jako tako swiadomosc i zapalam swiatlo, ocieram czolo z potu zdajac sobie sprawe ze jestem u siebie w pokoju. Czesto towarzysza temu krzyki, wolam o pomoc albo imiona najblizszych.
Dodam,iz mialem juz takie ,,?'' jakis czas temu, ze 2 lata. Pojawia sie to u mnie okresowo.

Odnośnik do komentarza

Często sen jest odzwierciedleniem czegoś realnego, czego doświadczasz w życiu.
Nie chodzi o samo pomieszczenie, tylko o sprawy związane z psychiką.

Czy swobodnie możesz wyrażać swoje opinie, czy liczą się z twoim zdaniem, czy możesz realizować swe pasje?
Czy zbytnio nie jesteś komuś podporządkowany?

Mogą to być także problemy z tym, że sam się ograniczasz, nie chcesz wyjść ze swojej skorupy, nie wykorzystujesz talentów, albo siedzisz przed komputerem zapominając o ruchu fizycznym.

Odnośnik do komentarza

Czy spisz z otwartym oknem, czy masz odpowiednio nawilżone powietrze w pokoju? Najlepiej wyrzuć te plastikowe okna i zakup poniemieckie tradycyjne drewniane które nie sa szczelne. Zakup tez rośliny doniczkowe. Taka aura da Ci zdrowsze życie i sen.

Odnośnik do komentarza

marcelo92, niespokojny sen, budzenie się w nocy, towarzyszący temu strach, jakby zmiana świadomości może wskazywać na parasomnie, np. paraliż przysenny. To tylko podejrzenia, bo drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Jeśli problem będzie się nagminnie powtarzał i utrudniał normalne funkcjonowanie, np. będziesz niewyspany, zmęczony w środku dnia, radzę skonsultować się ze specjalistą w poradni leczenia zaburzeń snu. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...