Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Kontakt wzrokowy z kobietą


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałem poruszyć temat mowy ciała kobiety. Od pewnego czasu spotykam na mieście piękną dziewczynę, która od razu wpadła mi w oko. Gdy szła chodnikiem, od razu złapaliśmy kontakt wzrokowy, który był dłuższy niż z innymi obcymi osobami. Po ok 3 sekundach Ona spuściła ze mnie swój wzrok. Przy każdym spotkaniu jest to samo. Ostatnio kontakt wzrokowy trwał jeszcze dłużej. Oprócz tego nie daje innych znaków typu usmiech. Co to oznacza? Podobam się jej, czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Gość rafik543211

Na pewno warto podejść i zagadać. Choćby coś takiego "hej, tak od jakiegoś czasu się patrzymy na siebie, to pomyślałem że zagadam"...

Lepiej żebyś miał pewność na zasadzie "tak czy nie" niż tylko kminić.
I z całą pewnością nie myśl że się podobasz (bo tylko się zaangażujesz, a laski tego nie lubią). W skrócie - im mniej ci będzie zależeć tym lepiej na tym wyjdziesz (dlatego dresiarze mają takie powodzenie).

Odnośnik do komentarza

Dłuższy kontakt wzrokowy może coś oznaczać, może niczego nie oznaczać. Mowa ciała jest niespecyficzna ;)
Jeśli jednak już któryś raz widujecie się na chodniku, mijacie i wymieniacie spojrzenia, masz wspaniałą okazję, by to wykorzystać. Powiedz "dzień dobry", uśmiechnij się i zobacz, jak dziewczyna zareaguje. Ktoś jednak dobrze napisał, żebyś niczego nie oczekiwał, bo być może źle odczytałeś sygnały od tej dziewczyny albo coś nadinterpretujesz i wówczas możesz być rozczarowany, kiedy dziewczyna zareaguje nie tak entuzjastycznie, jak tego oczekiwałeś. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...