Skocz do zawartości
Forum

Plamienia z pochwy przy staraniu się o dziecko


Gość kaczuszka81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaczuszka81

Witam! Staramy sie z mezem o dziecko.Moj okres jest nieregularny,(28-33) 28 lutego mailam pierwszy dzien cyklu,2,6,19,24,28,30,marca odbylismy stosunki bez zabespieczenia.Koniec lub poczatek miesiaca miala nadejsc miesiaczka.Robilismy to jeszcze 2 i 3 kwietnia.Mam zabiegany tryb zycia i czasami duzy stres lecz nigdy nie spoznial mi sie okers az 4-5 dni....wiem ze chyba przegapilismy owulacje lecz tak dokladnie to sama nigdy nie wiem kiedy ona jest,obserwuje swoje cialo.Chcialabym wiedziec dlaczego 4,5 kwietnia mialam jasno brazowe plamienia czasami z delikatnym krwawieniem tylko te objawy sa na papierze toa. oraz czuje ze piersi sie powiekszyly no i ten dziwny bol brzucha podobny jak przed okresami.Dzis rano przyszly dziwne skurcze (klucie)w podbrzuszu tylko chwilowe.Czy to oznaki ciazy?BARDZO BYM CHCIALA :) niepokoji mnie to plamienie ?I czy gdy zrobilam test ciazowy(wyszly negatywnie) 29marca nastepny 5 kwietnia, to pewnie za wczesnie?Hmmmm:( Bardzo prosze o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Gość kaczuszka81

Hej ,slicznie dziekuje za odpowiedz......jeszcze poczekam pare dni bo mam dalej to plamienie(juz 3 dzien) ale juz sama jasna krew(robilam dzis rano test i nic,tak nie moge sia doczekac),do tego uczucie twardego brzucha jak przed okresem,,,,ehhhh miejmy nadzieje ze ta zwiastuje ciaze :)

Odnośnik do komentarza
Gość kaczuszka81

8.04(piatek) nad ranem "ladnie mnie zlapalo"dostalam takiego krwawienia ze sie momentalnie obudzilam.Sobota ,niedziela minela z lekkim plamieniem.
Dzis jest poniedzialek(zrobilam test wyszedl negatywny) a ja dostalam bolesci w podbrzuszu,krwawie intensywnie i do tego robie ciagle siku(w moczu sa srednie skrzepy)Tak sie naczytalam teraz o poronieniach ze nic tylko sie obserwuje.Mam teraz dylemat bo z tego co jest to dostalam okres...tak sadze :( ale od kiedy mam zaznaczyc cykl 1 dnia krwawienia? bo juz zglupialam........tak bardzo chcielismy miec tego dzidziusia (narodziny by byly blisko naszej 1 rocznicy slubu)ze chyba nic z tego i do tego ehhh te nieregularne cykle,mirérze temp,codzien i wyczekuje owulacji.........ale nie teraz....bo boli mnie to podbrzusze i nie mam ochoty na nic :(
Mam nadzieje ze to okres a nie poronienie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...