Skocz do zawartości
Forum

Zielona wydzielina z pochwy i ból podbrzusza


Gość gobbo17

Rekomendowane odpowiedzi

mam zielona wydzielinę jak kolor rozkwitającej trawy, czasem mnie swędzi ale żadko boli mnie podbrzusze często stosunku nie uprawiałam z partnerem już 5 miesięcy wczoraj spróbowaliśmy ale nie mógł wejsć a mnie straszanie bolało po tym o drazu więcej miałam wydzieliny pomózcie mi

Odnośnik do komentarza

Witam od 1,5 tygodnia mam bardzo podobne objawy. Nie odczuwam bólu brzucha ale na bieliźnie zauważyłam obfite ilości jasno-zielonej wydzieliny. o takim lekko kwaskowatym zapachu. Zmieniłam ostatnio żel do higieny intymnej podczas stosunku i właśnie wtedy problem się pojawił. Kiedy wzięłam kąpiel długą około 1godziny dobrze umyłam tę okolicę ustało na 5 dni, ale dziś znów się pojawiła wydzielina. Za kilka dni powinnam mieć miesiączkę(4-5dni). Co może być powodem? jak sobie poradzić?

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatni raz miesiączkę miałam od 7 listopada. Dzisiaj jest 15 grudnia i nadal jej nie ma. Raczej miesiączkuję nieregularnie, ale w tym roku cykl nie trwał mi jeszcze tak długo, a od ostatnich 4 miesięcy był od 6 do 8 dnia miesiąca. Współżyłam z chłopakiem 5 grudnia. Nadal nie mam okresu, mam żółtawo-zielone upławy, czasem swędzi mnie okolica pochwy i od kilku dni delikatnie pobolewa prawy jajnik. Czy to może być ciąża? Czy raczej jakaś infekcja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...