Skocz do zawartości
Forum

Płytka penetracja podczas stosunku a ciąża


Gość Anna_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!. Jestem z chłopakiem już 2 lata. Ostatnio zdecydowaliśmy się na swój pierwszy raz. Choć szczerze nie jestem pewna czy można tak to nazwać. Wcześniej uprawialiśmy peeting i inne ; W ten dzień zaczęliśmy grą wstępną, rozluźniłam się, on też, założył sobie prezerwatywę(oczywiście jak członek był w wzwodzie), ułożyłam pupę na poduszce(czytałam że tak jest wygodniej i lepiej) aż tu nagle wszedł na długość ok 4-5 cm góra. Nic nie zabolało, szczerze mówiąc nic nie poczułam oprócz czegoś twardego. Potem próbował włożyć parę razy, ale po prostu znów wychodziła mniej więcej taka odległość. W końcu zdenerwowaliśmy się oboje i zrezygnowaliśmy. Po około pół godzinie zaczęliśmy od początku ( nie muszę chyba mówić że z nową prezerwatywą). I znów po prostu coś nie wyszło, nie wiem czy byłam po prostu tak mało podniecona czy coś ze mną nie tak. Znów wszedł na długość 3-4 cm i zaczął się delikatnie poruszać - szczerze mówiąc czułam go w okolicy 2 cm. Ale powiedziałam mu że wszystko jest w porządku, Kiedy nagle po 3 "pchnięciach" (tak jak się umawialiśmy- "sex przerywany") wyjął penisa i doszedł(w prezerwatywie). Wiedziałam, że sprawi mu to przyjemność więc powiedziałam że i mi było dobrze. Szczerze mówiąc nie czułam nic prócz rozczarowania. Odbywało się to w moje dni niepłodne. Póki co teraz czuje "zbliżający się okres". Mam bolesne miesiączki. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Raczej byliśmy bardzo ostrożni i uważni. Ale wole dmuchać na zimne. Moje 2 pytanie jest takie, czy to wszystko musi tak wyglądać? Nie jestem zadowolona ani z tego co się stało ani z siebie samej w sumie. Nawet nie chce tego powtarzać... Proszę o Odpowiedź. Ps. On był prawiczkiem a ja dziewicą, mówiąc o "pchnięciach" powyżej wszedł na długość 3-4 cm góra. Dzięki!;)

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Teoretycznie żadna metoda antykoncepcji nie daje stuprocentowej ochrony przed ciążą. Prawidłowe stosowanie prezerwatywy pozwala skutecznie ograniczyć ryzyko. Jeśli nie wystąpi krwawienie miesięczne wykonaj test ciążowy. Często bywa tak, że pierwsze doświadczenia seksualne nie są zbyt przyjemne. Z czasem wszystko powinno się ustabilizować. Jeśli tak się nie stanie warto udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...