Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak zaufać po zdradzie?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ma dziewczynę od ponad roku, na początku zwiakzu przez 3 miesiące pisala na boku z innym, dowiedziałem soe o tym przez przypadek ostatnio, kocham ja ale nie umiem jej zaufać, mowi że nie wiem co ja kierowalo i ze była gowniara

Odnośnik do komentarza

zdrady sie nie wybacza , choćby nie wiem jakie było wytłumaczenie. Zresztą jeśli by zdrada była wybaczona, już nic nie było by tak jak na początku. A osoba która zdradziła zrobi to drugi raz , więc czy zaufać? hmm... raczej z zaufaniem cienko, bo zawsze będą kolejne podejrzenia .

Odnośnik do komentarza
Gość młodzik

pisali ale jakie były używane słowa ,nie miała żadnych kompleksów aby robić cos takiego ,jej to nie przeszkadzał że ma chłopaka ,po powrocie ze spotkanie ze mną nie raz siadała na fb i pisali jak gdyby nigdy nic

Odnośnik do komentarza

Podzielam zdanie unny. Na początku znajomości dziewczyna prawdopodobnie nie wiedziała, w jakim kierunku rozwinie się Wasz "związek". Czy będzie to związek, czy może okaże się, że jesteście dla siebie zwykłymi znajomymi? Miała prawo korespondować z innymi osobami, chłopakami. Oczywiście ważny jest też sposób, w jaki prowadziła te konwersacje - czy były to zwykłe pogaduchy, czy może już coś na kształt flirtu? Niemniej jednak nie widzę tutaj powodu, by od razu posądzać ją o zdradę. Porozmawiajcie ze sobą szczerze i wyjaśnijcie sobie wszystko. Powiedz jej, co Cię boli, zapytaj ją o motywy jej postępowania. Wierzę, że uda Wam się porozumieć przy odrobinie dobrej woli z obu stron. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...