Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Lęk przed śmiercią u 14-latka


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pisze to na odpowiedniej stronie, czy jest w ogóle jakiś tego sens ale no tak... mam 14 lat i wszystko wydaje mi się bez sensu i tak każdy umrze i wg. ale boje się śmierci... nic mi sie nie chce nawet nie mam ochoty rozmawiac z znajomymi a nawet nie chce mi sie robić zadnych ,,bekowych,, rzeczy. Zawsze lubiłam sie posmiac a teraz nawet na to nie mam ochoty. Nie chce mi sie jesc ale jem tylko po to bo po prostu nie mam co robic... wszystko jest takie nudne i monotonne.. bez sensu..

Odnośnik do komentarza

Śmierć przyjdzie do każdego dlatego warto życie przeżyć jak najlepiej. Co jeśli Bóg jednak istnieje? Może istnieje, i warto do niego się skierować?
Powiem Ci ze dziś w nocy również poczułam swego rodzaju strach. Postanowiłam wkoncu zacząć chodzić do kościoła.

Odnośnik do komentarza

Będziesz wegetowała, bo za jakieś 80 lat umrzesz?
Dziś ludzie długo żyją, jak się nie opamiętasz, jak się nie pozbierasz, to zmarnujesz życie.
Żyjemy dziś i tylko dziś się liczy. Dziś znowu zacznij się cieszyć życiem, od ciebie to zależy, od nikogo innego.
Każdy ma jakieś załamania, jakieś wątpliwości, ale to normalne i to mija z czasem, o ile się tego chce.
Najgorzej jak sobie ktoś pomyśli, że za jakieś 80 lat umrę, więc już dziś zacznę się tym martwić.
Głupota, prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...