Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

kobieta mnie podrywa


m.w

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam ostatnio dosc nietypowa sytacje w pracy, managerka z HR prawdopodbnie mnie podrywa: szuka kontaku, usmiecha sie, niby wpada na mnie, obserwuje mnie i patrzy w taki sposob jakby chciala cos wiecej, miedzy nami jest cos w rodzaju napiecia.... nie wiem jak to mam okreslic kiedy ja widze cala drze.Ona pracuje na innym dziale wiec widujemy sie przelotnie na korytarzu i zawsze zagada do mnie, nie ukrywam ze mnie sie to podoba ale jest jeden szczegol- kiedy chce z porozmawiac zaczynam sie jakac. Wiec cala konwersacja konczy sie na czesc i jak sie masz. Ona jest irlandka,( mieszkam w irlandii) chce z nia pogadac/ zagadac ale sie zacinam i raz mialam taka sytuacje ze odjelo mi mowe... Teraz bedzie pracowac w calkiem innej czesci firmy- dostala awans i prawdopodobnie nie bedziemy sie tak czesto widywac. nie mam do niej numeru telefonu tylko adres mailowy- sluzbowy. Ja chce sie na nia wpadac lub umowic spotkanie ale nie wiem jak to zrobic....
Nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

Witaj m.w!

Podoba Ci się dziewczyna z pracy i podejrzewam, że chcesz wierzyć, że Ty też jej się podobasz, dlatego Cię "podrywa". A możliwe, że rzeczywiście to po prostu ludzka życzliwość, uprzejmość? Podoba Ci się, dlatego też stresujesz się w jej obecności, bo chciałabyś dobrze wypaść w jej oczach. Nie rezygnuj z kontaktu, ale też nie obiecuj sobie zbyt wiele, aby się niepotrzebnie nie rozczarować. Niewykluczone bowiem, że źle odczytałaś sygnały, jakie wysyłała Ci koleżanka z pracy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...