Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki i ból brzucha


Gość arietta2323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arietta2323

Witam mam taki problem dwa tygodnie spuznia mi się miesiączka strasznie bolał mnie na początku krzyż i dół brzucha ...dwa dni temu dostałam nagłego krwawienia trwało 2 godziny i ustało od tamtej pory czuje się jakbym miała gorączkę i uczucie że mam coraz bardziej wzdęty brzuch ... proszę o szybką odpowiedz ponieważ dopiero w czwartek mam możliwość iść do lekarza ...

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Najczęstszą przyczyną zatrzymania miesiączki jest ciąża. Jeśli zostanie wykluczona to należy poszukać innego podłoża problemu. Podwyższona temperatura ciała może świadczyć o infekcji. Problem z cyklem może być spowodowany przez nadmierny stres, przemęczenie, czy nadmierny wysiłek fizyczny. Wizyta u lekarza powinna pomóc w ustaleniu przyczyny dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

witam, mam problem ostatnią mies.miałam4.11,mies.mam regul., powinnam dostać około2-3.12nie mam jej do dziś 20.12 9.12 byłam u gin. powiedział że jest ok, że mam2owulację w tym mies.dlatego boli mnie lewy jajnik, na USG mówił że to jest ostatni dzień owulacji i że mogę starać się o dziecko i bóle powinny przejść. Z mężem9.12 i 10.12wg zaleceń mieliśmy stosunek.15,18,20robłam test i są nega.Nadal mnie boli i nie mam okresu.boli mnie kręgosłup i piersi. Nie biorę i nie brałam żadnych tabletek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...