Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Milczenie


Gość Ona1987

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam spotykać się z mężczyzną starszym o 10lat. Na pierwszym spotkaniu poszliśmy do lozka, na luzie chciałam spróbować. Potem on się odzywal i nasze spotkania były regularne. Każde kończyło się seksem. Prócz tego rozmawialiśmy, byliśmy na zakupach i rolkach, poznałam jego dwóch kolegów. Od ostatniego spotkania zamilkł. Jak ja pisze to odpisuje zdawkowo. Jakieś 2 miesiące temu zauważyłam że się zakochalam, on o tym niewie. Próbowałam się z nim umówić ostatnio, a ale napisał ze nie ma czasu. Proszę o radę. Czy mam się nie odzywać i czekać, czy nalegac na spotkanie?! Myślę o nim cały czas, bo niewiem co jest przyczyną jego zachowania. Dodam że jeszcze w maju pisał pierwszy do mnie i zagadywal. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hmm...
Facet starszy o 10 lat to pewnie do tej pory miał jakiś układ z jakąs piękną panią. Może się z nia rozstał, może pokłocil, mieli jakieś zawieszenie w kontaktach i wtedy los sprawil, że spotkał Ciebie. Korzystnie spotkal Ciebie i ewentualne braki seksualne szybko uzupełnil- bardzo mu Wasz uklad odpowiadal.

Jeśli nic Ci nie obiecywał, jeśli nic Ci o swoim emocjonalnym życiu nie opowiadał, jeśli żadnych marzeń przed Tobą nie zdradzal to nie masz specjalnego p-tu zaczepienia.

Jeśli unika spotkań z Tobą, to pewnie odswieżyla mu się poprzednia znajomośc. Chyba żeby zaczęla się jakaś nowa- raczej mało prawdopodobne, choć może lubi kolekcjonować coraz to nowe znajomości.

Może też być z gatunku facetow, którzy jak tylko wyczuwaja, że panna zbyt się emocjonalnie zachowuje, to urywają znajomość, bo żadne trwale związki nie wchodza w grę.Przyczyn tego pewnie trzeba byłoby szukać w dzieciństwie, w wychowaniu i w związkach poprzednich-efekt, nie daje możliwości kobiecie celem usidlenia swojej osoby.

Możesz grzecznie czekać, aż sie namyśli i odezwie i będziesz się męczyla myślami dlaczego się odezwal, jakaś pewnie "tamta" wyjechala, pokłocili się?

Możesz wymusić spotkanie i zapytać co to znaczy, że kiedyś regularne się spotykaliście a teraz jakby Cię unikal bez sensownego slowa wyjaśnienia. Ryzyko,że albo zastosuje unik i się zdziwi o co chodzi, miał dużo pracy i właśnie jutro miał do Ciebie dzwonić (uklad niezobowiązujący, ratunkowy mu odpowiada- może go od niechcenia ciągnąć). Może też jak ognia unikać konfrontacji, nie mieć czasu, bo nie lubi się tłumaczyć, widzieć zawiedzionej miny dziewczyny (robi to teraz nie odzywając się). Może też spotkać się i na proby tłumaczeń zaistnialej sytuacji przykro zdziwić się, ale o co chodzi, przecież na nic się nie umawialiście, z jego strony to tylko mile spotkania na seks a Tobie o coś więcej chodzilo? Dziwne, sprawialaś wrażenie wyluzowanej ,bezpruderyjnej dziewczyny, ktorej taki stan odpowiadal. Teraz się czas ukladu kończy i o co Ci chodzi?

Ty się zakochalaś i chcesz dokladnych info, nie chcesz się dać zbyć, bo spodobal Ci się nie tylko na seks. Możesz go przydusić na poważną rozmowę- ale efekty mogą być mocno mizerne. Musisz się liczyć z tym,że rozmowa i jej skutki mogą być dla Ciebie bardzo niemile. Twoje życie, Twoje decycje.

Odnośnik do komentarza

a tak na serio, to trzeba pamietac o tym ze "facet to swinia". Gdy chce dazyc do swego celu, udaje ze ma dobre serce, mowi mile czule slowa, a gdy cel osiagnie, daje kopa w dupe i ma gdzies druga osobe. Mowie z wlasnego doswiadczenia. Zlota zasada, trzeba sprawdzac jaki kto jest po czynach, po tym jaki jest w ciezkich chwilach np jak bylas np chora i wymiotowalas, to czy on byl przy Tobie i nosil miske na rzygi, czy myl Ci nogi gdy mialas zlamana reka itp.,

Odnośnik do komentarza

Ok, dziękuję za wasze opinie. Zaproponował mi wyjazd tylko, że dzień wcześniej tj. w czwartek, a piątek wyjazd. Ja weekend pracuje :-( wiec musiałam odmówić. Pojechał sam z przyjacielem i jego dziewczyna. Mam jeszcze jedno pytanie czy przy najbliższym spotkaniu pytać do czego zmierza ta relacja? Mówić że jest dla mnie ważny? Bo zakochalam się, a on tego nie widzi-chyba. Staram się to ukryć!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...