Skocz do zawartości
Forum

Opuchnięte wargi sromowe


Gość Nootnecessarily

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nootnecessarily

Witam.
Wczoraj razem z Moim chłopakiem zabawialiśmy się. Gdy poszłam do łazienki zauważyłam bardzo opuchnięte wargi sromowe. Miałam nadzieję że przejdzie. Następnego dnia jednak nie przeszło. Nie umiem chodzić, i siedzieć. Bardzo piecze i swędzi. Czy to może być spowodowane jakimś podrażnieniem w czasie gdy się zabawialiśmy ?
Dlaczego tak się stało ?

Odnośnik do komentarza

Ja tak raz miałam - mega opuchnięcie, zaczerwienienie, swędzenie - kupiłam T***** R***, C************, L******* f***** i nosiłam przez kilka dni miękkie majtki, takie luźne, za duże trochę na mnie i było po kilku dniach lepiej. Tzn. opuchlizna zniknęła i trochę swędzenie. Lekarz i tak mi dał nie pamiętam nazwy ale taki krem dopochwowy na grzybicę i po tym chyba już całkiem przeszło.

Odnośnik do komentarza
Gość zderorientowana

witam drogie czytelniczki, zgłaszam się z niecodziennym problemem, a mianowicie...ok 3 dni temu uprawiałam seks od dłuższego czasu przerwy. Dzień po stosunku zauważyłam, że moje wargi sromowe stają się opuchnięte i zaczyna mnie swędzieć pochwa. Czy to coś poważnego? Istnieje możliwość wyleczenia tego bez wizyty u ginekologa? Proszę pomóżcie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...